آخرین اخبار استقلال درعربستان/ استقلال در تدارک پیروزی مقابل الاهلی

تهران- ایرنا- تیم فوتبال استقلال در حالی فردا شب (سه‌شنبه‌) به مصاف الاهلی عربستان خواهد رفت که برای صعود به مرحله بعدی این رقابت‌ها به پیروزی و کسب سه امتیاز این مسابقه نیاز مبرمی دارد.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال استقلال فردا شب (سه‌شنبه‌) در پنجمین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الاهلی عربستان خواهد رفت و برای صعود به مرحله بعدی این رقابت‌ها به پیروزی و سه امتیاز این مسابقه نیاز مبرمی دارد.

تمرینات پزشکی دیاباته و نادری

محمد نادری و شیخ‌ دیاباتهه دو بازیکن استقلال که در بازی با الدحیل دچار مصدومیت شدند، نمی‌توانند آبی‌پوشان را در دیدار با الاهلی عربستان همراهی کنند. این دو بازیکن امروز در عربستان زیر نظر کادر پزشکی استقلال به انجام تمرینات ویژه‌ پرداختند.

اسماعیلی در ترکیب ثابت استقلال

فرشید اسماعیلی یکی از بازیکنان تاثیرگذار استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بوده است، او تا اینجای کار سه گل زده و دو پاس گل داده است.

اسماعیلی که در بازی با الدحیل دچار مصدومیت شد، بدون هیچ مشکلی در تمرینات استقلال شرکت کرد تا مشخص شود برای بازی با نماینده عربستان مشکلی ندارد.

نشست مربیان آبی‌پوش در عربستان

کادر فنی استقلال امروز در عربستان جلسه‌ای را برگزار کردند. مربیان آبی‌پوش با آنالیز نقاط ضعف و قدرت استقلال در بازی با الدحیل و تماشای فیلم بازی الاعلی عربستان و الشرطه عراق درباره تاکتیک تیم در بازی فردا شب به بحث و تبادل نظر پرداختند.

فرهاد مجیدی نظرات کادر فنی‌اش را در دفترچه فنی‌اش یادداشت کرد تا بهترین تصمیم را برای رویارویی مقابل حریف آینده‌شان در لیگ قهرمانان آسیا بگیرد.

جلسه آنالیز الدحیل برگزار می‌شود

امشب مربیان استقلال به همراه بازیکنان این تیم به آنالیز بازی الاهلی عربستان و الشرطه عراق خواهند پرداخت. در این جلسه فنی مربیان آبی‌پوش نقاط ضعف و قدرت حریف آینده‌شان در لیگ برتر را برای بازیکنان گوشزد می‌کنند تا آنها با شناخت کامل‌تری فردا شب به زمین بروند. استقلال برای صعود به مرحله بعدی این رقابت‌ها به پیروزی و سه امتیاز این مسابقه نیاز مبرمی دارد.

ترکیب استقلال مقابل الاهلی تغییر می‌کند

ترکیب استقلال نسبت به بازی الدحیل در بازی با الاهلی قطر تغییراتی دارد. محمد نادری و شیخ دیاباته به دلیل آسیب‌دیدگی نمی‌توانند استقلال را در این مسابقه همراهی کنند و فرهاد مجیدی قصد دارد یکی دو تغییر نیز در ترکیب تیمش داشته باشد.

به احتمال زیاد مسعود ریگی در بازی با نماینده عربستان جواز حضور در ترکیب آبی‌پوشان را پیدا خواهد کرد.

بازگشت مجیدی به نیمکت استقلال

فرهاد مجیدی با توجه به پایان محرومیتش در بازی با الاهلی عربستان روی نیمکت استقلال خواهد نشست و سرمربی استقلال که در بازی با الدحیل از روی سکوها تیمش را هدایت کرد این فرصت را خواهد داشت تا از کنار زمین رهبری آبی‌پوشان را بر عهده داشته باشد. به طور حتم حضور فرهاد مجیدی کنار خط طولی زمین از نظر روحی به بازیکنان استقلال کمک زیادی می‌کند تا از لحاظ انگیزشی تقویت شوند.

آخرین تمرین استقلال پیش از بازی‌ الاهلی

آخرین تمرین استقلال پیش از بازی با الاهلی امشب در مجموعه ورزشی ملک عبدالله جده برگزار خواهد شد. آبی‌پوشان در این جلسه تمرینی آخرین تاکتیک‌هایشان را در زمین مرور خواهند کرد تا با آمادگی کامل به زمین بروند.

نشست هماهنگی پیش از بازی استقلال و الاهلی نیز امشب برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha