۱۰۰ کیلومتر شبکه برق کهگیلویه و بویراحمد بهینه سازی شد   

یاسوج- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۰۰ کیلومتر شبکه برق فشار ضعیف و متوسط این استان اصلاح و بهینه سازی شد.   

جمال معتمدی زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هدف از این اقدام تأمین برق پایدار، جلوگیری از خاموشی های احتمالی برق و پیشگیری از نوسانات برق در فصل تابستان امسال در کهگیلویه و بویراحمد بوده است. 

وی افزود: اصلاح و بهینه سازی این میزان شبکه برق فشار ضعیف و متوسط کهگیلویه و بویراحمد با مشارکت ۵۳ گروه عملیاتی و اتفاقاتی در نواحی ۹ گانه این استان بود. 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بمنظور اصلاح و بهینه سازی این میزان شبکه برق فشار ضعیف و متوسط ۱۳۰ نیروی انسانی به مدت یک روز در شهرهای استان فعالیت داشته اند. 

معتمدی زاده عنوان کرد: تعدیل روشنایی معابر و تعویض مقره های برق در کهگیلویه و بویراحمد برای اجرای برنامه های پیک سایی در فصل تابستان امسال در این استان انجام شد. 

وی ابراز داشت: ابتدای امسال تاکنون ۴۰۰ انشعاب برق در کهگیلویه و بویراحمد بررسی و مشکلات آنها برطرف شده است. 

معتمدی زاده گفت: ۲۰۰ انشعاب برق غیرمجاز در این مدت در برخی مناطق شهری و روستایی کهگیلویه و بویراحمد جمع آوری شده است. 

وی اظهار داشت: ۷۰۰ روشنایی معابر نیز در این مدت با هدف کاهش مصرف سوخت نیروگاه ها و حفظ پایداری شبکه سراسری برق در کهگیلویه و بویراحمد تعدیل شده و این اقدام نیز با جدیت ادامه دارد. 

کهگیلویه و بویراحمد دارای افزون بر ۲۶۲ هزار مشترک برق در بخش های خانگی، اداری، کشاورزی، تجاری و صنعتی است.  

۹ هزار کیلومتر شبکه برق فشار ضعیف و متوسط در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =