۶ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۴۹
کد خبرنگار: 2837
کد خبر: 84309526
۰ نفر

برچسب‌ها

والیبالیست نورآبادی: چرا به اردوی تیم ملی جوانان دعوت نشدم؟

شیراز- ایرنا - والیبالیست نورآبادی با بیان اینکه برای هیات والیبال فارس باید سرنوشت جوانان مهم باشد با طرح این پرسش که آیا بودن و یا نبودن بازیکن بومی در اردوی تیم ملی کشور برای یک استان تفاوتی ندارد؟ از مسوولان هیات والیبال فارس خواست تا موضوع عدم دعوتش به اردوی تیم ملی جوانان را بررسی نماید.

رضا حیدری روز دوشنبه در گفت و گو  با خبرنگار ایرنا،بیان داشت: من با قد ۲۰۵ سانتی متری به اردوی تیم ملی جوانان دعوت نشدم در حالی که بازیکن دیگری که ذخیره من بود با ۱۷۵ سانتی متر قد و با حمایت هیات استان خود به تیم دعوت شده است.

وی اضافه کرد: احساسم براین است که حقی از من در تیم ملی  ضایع شده و شاید این حرف ها برای مسوولان ورزش فارس و به ویژه هیات والیبال قابل شنیدن باشد که بخواهند پیگیری کنند.

 حیدری که ۲۰ سال سن دارد ادامه داد : حدود هفت  سال است سابقه  بازی دارم وتا کنون با تیم های  نوجوانان پارس مهر شیراز، قهرمان و نایب قهرمان با تیم ممسنی دراستان، دعوت به اردوی تیم ملی نوجوانان بازی در تیم های خاتم اردکان و شهداب یزد، قهرمانی و مقام سوم با سایپا تهران در مسابقات جوانان و نوجوانان کشور و  همچنین بازی در  تیم سواد کوه مازندران را در کارنامه دارم.

این والیبالیست نور آبادی ادامه داد:متاسفانه هنوز رئیس هیات والیبال فارس را ندیده ام تا مشکلاتم را طرح نمایم ، ضمن اینکه مدت هاست هیچ نماینده ای از فارس در لیگ های برتر و دسته اول وجود ندارد و  جا دارد از سهام جعفری به عنوان مربی  وخانواده ام که سهم زیادی در موفقیت هایم داشته اند قدردانی کنم.

مربی والیبال فارس: نورآباد یکی از قطب والیبال فارس است

مربی والیبال فارس هم با بیان اینکه والیبال این استان جایگاه مناسبی در تیم ملی ندارد هم گفت: شهرستان  ممسنی به مرکزیت نورآباد یکی از قطب های والیبال استان فارس است و تاکنون بازیکنان زیادی را به تیم های مختلف ملی معرفی کرده که می توان به سید علی سجادی و علی جعفری اشاره کرد.

سهام جعفری ادامه داد: باید بررسی شود که آیا حق رضا حیدری  در تیم ملی جوانان خورده شده است ؟ و از مدیرکل ورزش و جوانان می خواهم پیگیری کنند تا این بازیکن احساس نکند که تنهاست.

شهرستان ممسنی به مرکزیت نورآباد در فاصله کیلومتری ۱۶۲ غرب شیراز در استان فارس قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =