خودسوزی مقابل بورس تهران؛ شایعه‌ای که تکذیب شد

تهران- ایرنا- موضوع حادثه خودسوزی فردی مقابل سازمان بورس پایتخت که در امروز /دوشنبه/ در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده‌بود، از سوی آتش‌نشانی و اورژانس تهران تکذیب شد.

به گزارش ایرنا، دقایقی قبل فیلم خودسوزی فردی که ادعا شده بود در مقابل سازمان بورس تهران دست به چنین اقدامی زده است در شبکه های اجتماعی بازنشر می شد؛ رویدادی که از سوی آتش نشانی و اورژانس تهران تکذیب شد.

در این باره سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به خبرنگار ایرنا گفت: هیچ حادثه خودسوزی و مشابه چنین حادثه ای به مرکز اطلاع رسانی آتش نشانی تهران اعلام نشده است و آتش نشانان برای مهار آتش به این محل اعزام نشدند.

سید جلال ملکی افزود: آمار حوادث آتش سوزی در تهران بالا است و تمامی این حوادث پس از اعلام و ثبت در سامانه ۱۲۵ آتش نشانان به محل حادثه اعزام می شوند.

همچنین یکی از مدیران مرکز اورژانس تهران نیز در این باره به خبرنگار ایرنا گفت:‌ وقوع چنین حادثه ای به مرکز اطلاع رسانی این مرکز اعلام نشده است.

فیلم خودسوزی فردی مقابل سازمان بورس تهران در شبکه های اجتماعی در حالی دست به دست شد که دست کم امروز چنین حادثه ای در تهران روی نداده است.

در این ارتباط پلیس تهران هم طی اطلاعیه ای این خبر را تکذیب کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =