۶ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۲۷
کد خبرنگار: 940
کد خبر: 84309463
۰ نفر

برچسب‌ها

ورزشکار خراسانی به اردوی تیم ملی فیتنس دعوت شد

مشهد- ایرنا- سرپرست کمیته فیتنس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی گفت: با اعلام سازمان تیم‌های ملی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، امیر غلام‌زادگان از این استان به اردوی تیم ملی فیتنس اسپورت دعوت شد.

در ورزش فیتنس بزرگی عضلات مهم نیست، هدف تمربنات شکل گیری ماهیچه ها و متناسب بودن عضلات و خوش فرم شدن بدن است. برای همین تمرینات هوازی، درصد خیلی زیادی از برنامه تمرینی فیتنس کاران را تشکیل می دهد و برعکس تمرینات بدنسازی از وزنه کمتر استفاده می شود.

علی زرافشان روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: غلام زادگان همراه با یک ورزشکار از آذربایجان شرقی در دسته فیتنس اسپورت به علاوه ۱۷۵ سانتی متر به اردو دعوت شده‌اند. همچنین در این اردو سه ورزشکار از استانهای تهران، بوشهر و اصفهان نیز در دسته اول فیتنس اسپرت منهای ۱۷۵ سانتی متر حضور دارند.

وی ادامه داد: با نظر کمیته فنی فدراسیون پس از برگزاری اولین دوره مسابقات فیتنس قهرمانی کشور، بنا شده تا اردوی کوتاه مدت تیم ملی برای انتخاب اعضای تیم ملی و شرکت در مسابقات بین المللی فیتنس اسپورت برگزار شود.
‌سرپرست کمیته فیتنس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی با بیان اینکه این افراد باید چهارشنبه هفته جاری با حضور در فدراسیون خود را به سرپرست اردو معرفی کنند افزود: پس از برگزاری جلسه بازبینی و بررسی های به عمل آمده توسط کمیته فنی و سازمان تیم های ملی از میان پنج ورزشکار ذکر شده، نفرات منتخب برای حضور در مسابقات جهانی که تیرماه امسال در اسپانیا برگزار می گردد، معرفی خواهند شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =