فرماندار سرپل‌ذهاب: گروه‌های پر خطر در برابر کرونا واکسینه شدند

قصرشیرین - ایرنا - فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: گروه‌های پر خطر ساکن در این شهرستان در برابر ویروس کرونا طی ۲ مرحله، واکسینه می‌شوند که مرحله اول تمام شده است.

نورالدین فرزادی پور روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در مرحله اول،  ۶۷۵ دوز واکسن وارد شهرستان شده که پرسنل شبکه بهداشت و درمان، جانبازان بالای ۷۰ درصد و شیمیایی، پزشکان آزاد و نیروهای خدمات شهرداری آن را دریافت کردند.

وی اظهار داشت: از مجموع واکسن‌های وارده به شهرستان، ۵۶۰ دوز به کارکنان شبکه بهداشت و درمان، ۶۵ دوز به جانبازان، ۴۹ دوز به پزشکان آزاد و ۲ دوز به کارکنان غسالخانه تزریق شد.

فرماندار سرپل ذهاب گفت: واکسیناسیون افراد در برابر کووید ۱۹ باید با تزریق ۲ بار واکسن انجام می‌شود که در شهرستان مرحله اول به اتمام رسیده و ۷۰ درصد کسانی که دوز اول را دریافت کردند اکنون مرحله دوم واکسن را نیز دریافت کرده‌اند.

او از مردم خواست تا رعایت پروتکل‌های بهداشتی را برای ریشه کنی ویروس کرونا جدی بگیرند و بیرون از منزل با توجه به وضعیت قرمز این شهرستان حتما از ماسک استفاده کنند.

فرزادی پور یادآور شد: ویروس کرونا با کسی شوخی ندارد و در کمین همگان است و تنها راه مقابله با آن پایبندی به دستورالعمل‌های بهداشتی است.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت دارد و از نظر ابتلا به کرونا طبق اعلام وزارت بهداشت قرمز است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =