محدودیت تردد در بلوار جوان همدان اعمال می‌شود

همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: محدودیت تردد علاوه بر بلوار ارم و گنجنامه، از امروز ساعت ۱۷ تا ۲۲ در بلوار جوان این شهر اعمال می‌شود و تا بازگشت وضعیت همدان به شرایط عادی این محدودیت ادامه دارد.

سرهنگ فرخ جمالی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: به دنبال اعمال محدودیت تردد در بلوار ارم و گنجنامه شاهد دور دور خودروها و حضور خانواده ها در بلوار جوان بودیم که برای پیشگیری از ترافیک و شیوع ویروس کرونا از امروز محدودیت تردد در این بلوار اعمال می شود.

وی اضافه کرد: همچنین ساکنان در این محدوده می توانند با در دست داشتن مستنداتی از جمله بیمه نامه خودرو یا قبوض در ساعت محدودیت از ۱۷ تا ۲۲ در بلوار جوان تردد کنند و در صورت نداشتن مدرک می توانند برای دریافت برگه عبور به پلیس راهور شهرستان مراجعه کنند.

رییس پلیس راهور شهرستان همدان اظهار داشت: برخی از رانندگان از کوچه های فرعی از جمله خیابان پشت شهربازی رنگین کمان وارد بلوار ارم می شدند که این خیابان ها نیز با قرار دادن موانع فیزیکی و نیوجرسی مسدود شد.

سرهنگ جمالی اضافه کرد: پس از ساعت ۲۲ نیز محدودیت تردد شبانه آغاز شده و تردد در همه معابر درون شهری تا ساعت سه بامداد همچنان مثل روزهای گذشته ممنوع است.

سرهنگ جمالی اظهار داشت: به علت قرار گرفتن همدان در شرایط قرمز کرونایی و بالا رفتن آمار مبتلایان به این ویروس برخورد با رانندگان متخلف تشدید شده و میزان اعمال قانون ها نیز نسبت به روزهای گذشته بیش از ۲ برابر افزایش یافته است.

وی اضافه کرد: برای اعمال محدودیت تردد از توان تیم های انتظامی و نیروی مقاومت بسیج نیز استفاده شده است تا بتوان طرح را به خوبی اجرا کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =