برنامه ریزی برای برگزاری الکترونیکی انتخابات انجام شده است

یاسوج- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برنامه ریزی های لازم برای برگزاری الکترونیکی انتخابات ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ در استان انجام شده و تأمین امکانات، تجهیزات و بالگرد نیز در این زمینه مورد تأکید است. 

به گزارش ایرنا، احد جمالی روز دوشنبه در نشست ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: تصمیم گیری نهایی در زمینه برگزار شدن یا نشدن الکترونیکی انتخابات پیش رو در این استان در ستاد مرکزی انجام خواهد شد. 

وی افزود: بمنظور بسترسازی مناسب در زمان تبلیغات انتخابات پیش رو در کهگیلویه و بویراحمد تمهیدات لازم هر چه سریعتر اندیشیده شود. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بدلیل شرایط کرونایی لازم است که توجه جدی تری به تبلیغات از طریق  فضای مجازی در زمان تبلیغات انتخابات پیش رو در این استان شود. 

جمالی عنوان کرد: مشارکت گسترده، پرشور، حداکثری و آگاهانه ملت ایران و مردم کهگیلویه و بویراحمد در انتخابات پیش رو اولویت نخست و اصلی است. 

وی ابراز داشت: چنین مشارکتی موجب افزایش منزلت بین المللی برای جمهوری اسلامی ایران شده و کشورهای مختلف دنیا نیز چشم به انتخابات پیش رو دوخته اند. 

جمالی گفت: تأکید رهبر معظم انقلاب، رییس جمهوری و دیگر مسؤولان اجرایی کشور بر چنین مشارکتی از سوی ملت ایران است. 

وی اظهار داشت: انتخابات سرمایه ملی و اجتماعی کشور بوده و تأثیر این سرمایه بر رفتارهای انتخاباتی موجب همبستگی ملی هر چه بیشتر می شود. 

جمعه ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ و به ‌طور همزمان چهار انتخابات شامل سیزدهمین دوره ریاست‌ جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، میان‌ دوره‌ ای مجلس شورای اسلامی و میان ‌دوره‌ ای مجلس خبرگان رهبری در کشور برگزار می شود. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha