۸ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۳۸
کد خبرنگار: 1370
کد خبر: 84309278
۰ نفر

برچسب‌ها

بیش از  ۲۰۴کیلوگرم مواد مخدر در نایین کشف شد
عکس تزئینی است

اصفهان- ایرنا - ماموران انتظامی نایین در شرق استان اصفهان موفق به کشف بیش از ۲۰۴کیلوگرم حشیش وتریاک از کوله بران مواد مخدر و ۲ دستگاه خودروی عبوری شدند.

سرگرد هادی کیان مهر فرمانده انتظامی نایین روز چهارشنبه به ایرنا گفت که ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر از انتقال یک محموله موادمخدر به صورت کوله‌بری در یکی از راه‌های فرعی این شهرستان آگاه شدند و دستگیری قاچاقچیان را در دستور کار خود قرار دادند.

وی بیان کرد: ماموران با شناسایی محل تردد کوله‌برها در نقاط فرعی و دور افتاده به محل مورد نظر اعزام شدند و مشاهده کردند۴ کوله‌بر نزدیکی جاده قصد تحویل دادن موادمخدر را به یک موتورسیکلت سوار دارند.

 فرمانده انتظامی شهرستان نایین گفت: متهمان با مشاهده ماموران محموله را رها کردند و متواری شدند که ماموران انتظامی موفق به کشف ۹۰ کیلوگرم تریاک شدند.

وی تصریح کرد: ۴ نفر از متهمان با اقدامات پلیسی دستگیر و با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شدند.

سرگرد کیان مهر ادامه داد: همچنین ماموران انتظامی در عملیاتی دیگر ۵۹ کیلو و ۳۴۰ گرم حشیش از ۴ کوله بر اطراف بیابان‌های نایین کشف کردند.

وی افزود: همچنین در بازرسی از ۲ دستگاه خودرو عبوری  ۵۴ کیلو و ۸۰۸ گرم تریاک که در باک یک دستگاه وانت و یک سواری جاسازی شده بود،کشف شد.

وی گفت : در این ارتباط ۲ نفر دستگیر شدند. 

شهرستان نایین در ۱۴۰ کیلومتری شرق اصفهان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha