اماکن ورزشی متخلف البرز فسخ قرارداد می شوند

کرج - ایرنا- مدیر کل ورزش و جوانان البرز با اشاره به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر تعطیلی اماکن ورزشی اعلام کرد که اماکن ورزشی دولتی در صورت بی توجهی به این مصوبه فسخ قرارداد خواهند شد.

 مجتبی جانعلی روز دوشنبه  در نشست ستاد مقابله کرونا  اداره کل ورزش و جوانان البرز  با بیان اینکه تعطیلی باشگاه های ورزشی در وضعیت قرمز کرونا الزامی است  افزود: متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

وی اضافه کرد:  ویروس کرونا در بسیاری از استان های کشور از جمله البرز روند صعودی داشته که  این مساله اهمیت رعایت پروتکل ها و اجرای محدودیت‌های لازم را بیشتر می کند.

جانعلی  تاکید کرد: در چنین وضعیتی حفظ سلامت جامعه و شهروندان بویژه ورزشکاران ، در اولویت تمام برنامه های اداره کل ورزش و جوانان  البرز بوده و در این راه به هیچ وجه مماشات و کوتاهی نخواهیم کرد.

وی ادامه داد: به همین منظور اماکن ورزشی دولتی در صورت عدم رعایت مصوبات ستاد مقابله با کرونا و باز بودن، فسخ قرارداد خواهند شد.

وی با بیان اینکه تعطیلی باشگاههای ورزشی در وضعیت قرمز کرونا الزامی است اضافه کرد: همچنین باشگاههای ورزشی خصوصی در صورت تخلف و باز بودن، قبل از اخطار پلمب می شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز ادامه داد: برای اجرای بهتر برنامه های ورزش و جوانان در مقابله با ویروس کرونا، روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها موظف هستند گزارش عملکرد خود در این خصوص را بصورت روزانه به فرمانداران ارائه دهند.

وی تصریح کرد: از تمام اماکن ورزشی دولتی و باشگاه های خصوصی می خواهیم که به هیچ عنوان در چنین شرایطی سهل انگاری نداشته و نسبت به تعطیلی و اجرای کامل مصوبات ستاد مقابله با کرونا اقدام کنند، چرا که با متخلفان برخورد جدی صورت می گیرد.

بیش از ۱۵۶ هزار ورزشکار سازمان یافته در البرز مشغول به فعالیت هستند.

استان البرز در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha