رقابت‌های فدکاپ تنیس زنان لغو شد

تهران- ایرنا- نایب رییس فدراسیون تنیس از لغو مسابقات تنیس فدکاپ مالزی خبر داد و گفت : با توجه به لغو این رویداد اردوی تیم ملی تنیس زنان در رشت هم به زمان دیگری موکول می‌شود.

«مهرافزا منوچهری» روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس جهش یافته کرونا و انصراف میزبانی از سوی مالزی ‌و متعاقب آن اعلام نداشتن آمادگی برخی کشورها برای میزبانی،  این مسابقه‌ها لغو و زمان و مکان آن از سوی فدراسیون جهانی اعلام می‌شود.  

‌نایب رییس زنان فدراسیون تنیس ادامه داد: با توجه به لغو مسابقات بیلی جین کینگ (فدکاپ) که قرار بود از ۳۱ خرداد به میزبانی مالزی برگزار شود، برنامه آمادگی تیم ملی زنان نیز تغییر خواهد کرد. قرار بود اردوی تیم ملی از اواسط اردیبهشت ماه در رشت برگزار شود.  

‌وی ادامه داد: بر این اساس  قرار است تا مرحله پایانی انتخابی تیم ملی از ۱۵ تا ۱۷ اردیبهشت ماه در تهران برگزار  و از بین نفرات حاضر در این رویداد برترین‌ها برای حضور در مسابقات تیمی زنان انتخاب شوند.  

‌منوچهری اضافه کرد: همچنین مسابقات بین‌المللی تنیس جوانان (جونیور) که قرار است در شهرهای شیراز و ارومیه برگزار شود به عنوان رویدادهای مد نظر قرار خواهد گرفت که بازیکنان شایسته به تیم ملی تنیس زنان دعوت خواهند شد.

‌نایب رییس بانوان تنیس گفت: فرایند آمادگی تیم ملی تنیس زنان متوقف نخواهد شد و با توجه به تعیین میزبان جدید مسابقات فدکاپ، نحوه برگزاری اردوها، زمان و مکان آن تغییر خواهد کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha