۶ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۲۵
کد خبرنگار: 2304
کد خبر: 84309069
۰ نفر

برچسب‌ها

مذاکره ای در شهرداری تهران برای تهیه واکسن کرونا انجام نشده است

تهران- ایرنا- رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران گفت: تاکنون در مورد جزئیات نحوه تهیه واکسن کرونا و اجرای واکسیناسیون در شهرداری مذاکره و تصمیمی اتخاذ نشده است.

غلامحسین محمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هنوز در شهرداری در خصوص ثبت نام برای تزریق واکسن کرونا صحبتی نشده است.

وی تاکید کرد: آنچه که اتفاق افتاده طرح شورای شهر در خصوص الزام شهرداری به خرید واکسن است که هنوز در مورد زمان اجرا و چند و چون آن تصمیمی اتخاذ نشده است.

به گزارش ایرنا، بنا بود دیروز در جلسه شورای شهر تهران، یک فوریت مصوبه الزام شهرداری به خرید واکسن کرونا جهت واکسیناسیون شاغلان و فعالان حوزه های ماموریتی مدیریت شهری و گروه های آسیب پذیر این نهاد مطرح شود که به دلیل فوت همسر پیشنهاددهنده این طرح(ناهید خداکرمی) بررسی موضوع به زمانی دیگر موکول شد.

شهرداری تهران با احتساب نیروهای رسمی، پیمانکاری، شرکتی و قرارداری به صورت مستقیم و غیر مستقیم ۱۲۰ هزار نفر نیرو در بخش های مختلف دارد که پیش بینی می شود برای واکسیناسیون آنان حداقل ۳۰۰ هزار دُز واکسن کرونا مورد نیاز باشد.

بنابراعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تا ظهر دیروز تعداد جان باختگان ناشی از کرونا در ایران به ۶۹ هزار و ۵۷۴ نفر رسید.

همچنین «علیرضا رئیسی» سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اعلام سایت رسمی ثبت‌نام واکسیناسیون کرونا Salamat.gov.ir گفت: فاز اول واکسیناسیون کرونا در کشور انجام شده و از روز سه شنبه فاز دوم واکسیناسیون آغاز و واکسن کرونا به افراد ۸۰ سال به بالا تزریق می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha