کشف ۲۵۰۰ کیلوگرم گردو در انبار توشه راه آهن تهران

تهران- ایرنا- فرمانده پلیس راه آهن پلیس پیشگیری ناجا از کشف و توقیف 2 هزار و ۵۰۰ کیلوگرم گردو قاچاق به ارزش ۲.۵ میلیارد ریال در انبار توشه ایستگاه راه آهن تهران خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حشمت اله ملکی در خصوص جزئیات این کشف گفت: در راستای تشدید اقدامات کنترلی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز از طریق شبکه ریلی، ماموران پلیس راه آهن تهران به ۱۰۰ گونی بار گردو  ارسالی از اهواز به انبار توشه راه آهن تهران مشکوک می شوند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه وزن گونی‌ها ۲ هزار و ۵۰۰ کیلو بود، ادامه داد: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد کالای مکشوفه خارجی و فاقد هر گونه مدارک گمرکی است که با تلاش همکاران، صاحب اموال شناسایی و همراه بار تحویل مقام قضائی و سازمان اموال تملیکی شد.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را بیش از ۲.۵ میلیارد ریال برآورد کرده اند، خاطرنشان کرد: مبارزه با قاچاق کالا و ارز در راستای کمک به رونق تولید با انجام اقدامات فنی و تخصصی پلیسی، پایش و بررسی کالاهای وارده و صادره در ایستگاه ها و انبارهای توشه، رصد مجرمان و قاچاقچیان که قصد قاچاق کالا از طریق خطوط ریلی را دارند به صورت ویژه در دستور کار پلیس راه آهن قرار دارد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha