۲ عنوان برگزیده مهرواره عکس کانون پرورش فکری به آذربایجان غربی رسید

ارومیه- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی گفت: ۲ عنوان برگزیده و چهار عنوان شایسته تقدیر پنجمین مهرواره‌ فصلی عکس کانون درفصل زمستان به این استان رسید.

جواد زاهدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۱۶۳ اثر  از کانون آذربایجان غربی به دبیرخانه این مهرواره ارسال شده بود که اثر طاها حسین نژاد عضو مرکز ماکو در بخش ۱۲ سال و مریم الله وردی زاده عضو مرکز شاهین‌دژ در بخش ۱۵ سال، برگزیده شد.

وی اضافه کرد: سانای نعیمی و سبحان فرامرزی در بخش ۱۲ سال از مرکز شاهین‌دژ، ثنا تقی‌نژاد در بخش ۱۹ تا ۲۲ سال از مرکز شماره ۳ ارومیه و لیلا خوش‌خلق مربی مسوول مرکز ماکو در بخش بزرگسال نیز شایسته تقدیر شناخته شدند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی اظهار کرد: از بین هزار و ۷۱۳ اثر رسیده به دبیرخانهی این دوره از مهرواره، ۸۰ اثر به مرحله‌ی پایانی راه یافته و ۱۲ اثر به عنوان برگزیده و ۲۰ اثر به عنوان شایسته تقدیر در سه شناخته شدند.

زاهدی ادامه داد: این مهرواره با هدف به تصویر کشیدن زیبایی‌های فصل زمستان در شهر یا روستا و موضوع مادر به دلیل هم‌زمانی با ولادت حضرت زهرا (س) و روز مادر طراحی و اعلام شده بود تا اعضا و مربیان با نگاهی دقیق به طبیعت و جغرافیای بومی و محلی جای‌جای کشور و توجه به جایگاه والای مادر، در این فراخوان شرکت کنند.

وی بیان کرد: عکس‌های برگزیده، تقدیری و راه‌یافته به نمایشگاه، در بخش گالری کانون مجازی به نشانی kpf.ir در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

به گزارش ایرنا، اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی همواره رتبه های برتر مسابقات ملی و بین المللی را در بخش های مختلف نقاشی، عکاسی و دیگر بخش های هنری کسب می کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha