جریمه ۶۲۰ هزار خودرو به دلیل تخلف تردد شبانه در تهران

تهران- ایرنا- معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران با اشاره به اجرای طرح ممنوعیت تردد خودروها از ساعت ۲۰ تا سه بامداد در پایتخت، گفت: از آغاز اجرای این طرح تاکنون تعداد ۶۲۰ هزار دستگاه خودرو توسط دوربین‌ها اعمال قانون شدند.

به گزارش ایرنا از پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ "علی همه خانی" شامگاه یکشنبه یادآور شد: همچنین در فروردین امسال ۲۵ هزار و ۶۸۹ مورد تخلف پلاک اعم از "تخلف مخدوشی و پوشش پلاک" مورد اعمال قانون قرار گرفت و ۲ هزار و ۱۴۷خودرو هم توقیف شد.

وی از جریمه ۲۰۰ هزار تومانی تردد های شبانه خودرو ها خبر داد و گفت: بر خلاف تصور اشتباه برخی شهروندان، دوربین های پلیس درمحدودیت های عدم تردد در طرح شبانه فعال است و برابر مصوبه ستاد ملی کرونا، معابر بصورت کامل رصد می شود.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: برابر ماده ۷۲۰ قانون مجازات اسلامی، مخدوشی و هرگونه تغییر در ارقام پلاک وسیله نقلیه نیز مجازات حبس از ۶ ماه تا یکسال را برای متخلفان در پی دارد.

وی از رانندگان تهرانی خواست: به علت شیوع گسترده ویروس کرونا، از تردد در سطح شهر در ساعات اعلامی و رفتن به دورهمی ها و مهمانی ها به خاطر حفظ جان خود و دیگران جدا خودداری کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha