امام جمعه ساوه: انتخاب آگاهانه نااهلان را از انقلاب دور می کند

ساوه - ایرنا - امام جمعه ساوه گفت: برگزاری انتخابات پرشور در حراست از آرمان‌های نظام اسلامی نقش بسزایی دارد و مردم می‌توانند با حضور و انتخاب آگاهانه، نامحرمان و نااهلان را از انقلاب دور کنند.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین «سیدابراهیم حسینی» در مراسم افطاری روز یکشنبه با اصحاب رسانه که با موضوع راهکارهای برگزاری انتخابات پرشور، برگزار شد، افزود: کشور در آستانه مباحث بسیار مهمی قرار دارد و همه ما باید به عنوان یک مسلمان در راستای عمل به تکلیف دینی و ملی ایفای نقش کنیم.

وی بیان کرد: اصحاب رسانه باید در راستای رفع مشکلات و به عنوان تریبون مردم در صحنه حضور داشته باشند.

امام جمعه ساوه تصریح کرد: ۲ اتفاق مهم مذاکرات وین و انتخابات در حال وقوع است که باید برنامه‌ریزی اساسی اذهان عمومی را برای این رخدادها تنویر کنیم.

حسینی عنوان کرد:در مباحث انتخاباتی اصل نظام نباید زیر سوال برود و لازم است بدانیم که دوگانه اصولگرا و اصلاح طلب دیگر جواب نمی دهد و در این شرایط واقع بینی نیاز ضروری کشور است.

وی با اشاره به ضرورت جریان‌سازی رسانه‌ها در راستای برگزاری انتخابات آگاهانه، گفت: مسئولان باید فراجناحی عمل کنند به طوری که مقام معظم رهبری نیز با صراحت اعلام کردند که شورای نگهبان باید قاطع عمل کند و افراد فاقد صلاحیت از هر جناح و حزبی، حذف شوند.

به گفته امام جمعه ساوه، مصلحت امروز نظام جمهوری اسلامی جلب اعتماد مردم است اما ناکارآمدی برخی مسئولان سبب بروز ناامیدی در جامعه شده است.

حسینی گفت: افکار عمومی و مردم با حفظ عقاید حزبی باید برای تثبیت استقلال و نظام و همچنین تعالی انقلاب تلاش کنند.

در این نشست خبرنگاران ساوجی نیز دیدگاه ها و پیشنهادات خود در زمینه برگزاری انتخابات با مشارکت حداکثری مردم را مطرح کردند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha