خبر اخطار مدیران پرسپولیس به خلیل‌زاده صحت ندارد

تهران- ایرنا- مدافع تیم الریان قطر هیچ گفت‌وگویی با مدیران پرسپولیس نداشته و خبر اخطار مدیران باشگاه به وی صحت ندارد.

به گزارش ایرنا، از صبح امروز خبری در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه شجاع خلیل زاده مدافع اسبق سرخپوشان با حضور در اتاق برخی هم تیمی های سابق خود در هند، آنها را برای حضور در فوتبال قطر تشویق می‌کند. این موضوع باعث شده تا افشین پیروانی به این بازیکن تذکراتی بدهد.

حضور هم زمان پرسپولیس و الریان در یک هتل موجب شده تا این شائبه به گوش برسد.

در حال حاضر به خاطر شرایط کرونایی دو تیم در قرنطینه کامل به سر می‌برند. از طرفی هتل محل اقامت سرخپوشان در هند به چند فاز تقسیم می‌شود که کاروان پرسپولیس در یک فاز و کاروان الریان در فاز دیگر مستقر هستند و امکان حضور این بازیکن در بین سرخپوشان وجود ندارد.

حتی بازیکنان دیگر هم نمی‌توانند به اتاق هم تیمی‌های خود بروند. از سویی دیگر نیز خبر اخطار مدیران پرسپولیس به مدافع سابق مطرح شد که این موضوع نیز صحت ندارد.

با توجه به اینکه قرارداد برخی بازیکنان رو به اتمام است، برخی قصد دارند از راه‌های مختلف دنبال بهانه باشند تا بازیکنان را ترغیب به جدایی کنند اما این بار مدافع سابق پرسپولیس و کنونی الریان قربانی این اهداف شده است.

این در حالی است که قرارداد برخی بازیکنان پرسپولیس رو به اتمام است اما آنها از سوی مدیران دعوتنامه را برای تمدید قرارداد دریافت کرده‌اند و در بازگشت کاروان تیم به تهران موضوع تمدید قرادادها خیلی جدی‌تر دنبال می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha