۵ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲۰:۴۰
کد خبرنگار: 2581
کد خبر: 84308562
۰ نفر

برچسب‌ها

تکذیب ثبت نام برای واکسن کرونا در گلستان و چند خبر کوتاه

گنبدکاووس - ایرنا - تکذیب خبر منتشر شده پیرامون ثبت نام برای واکسن کرونا در مراکز خدمات جامع سلامت، سرمایه‌گذاری ۳۲۳ میلیارد ریالی در حوزه گردشگری آزادشهر، دستگیری عامل قاچاق ۵۴۵ کیلوگرم مرفین در گنبدکاووس و پلمب ۶۲ واحد صنفی متخلف از مهمترین اخبار روز یکشنبه گلستان است.

مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های مرکز بهداشت گلستان گفت که خبر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی فضای مجازی با محتوای "مراجعه حضوری به مراکز خدمات جامع سلامت برای ثبت نام واکسن کرونا در استان" صحت ندارد. 

دکتر علی باقری گفت: به‌زودی شیوه‌نامه اصلی انجام واکسیناسیون عمومی از کانال‌های رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اطلاع رسانی خواهد شد.

**

فرماندار آزادشهر گفت: در سال گذشته بخش خصوصی مبلغ ۳۲۳ میلیارد ریال درحوزه گردشگری این شهرستان سرمایه‌گذاری کرد که با اجرای طرح‌های انجام شده برای ۳۰۰ نفر از جوانان و جویندگان کار فرصت شغلی ایجاد شد.

حمیدرضا ملک حسینی افزود: اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آزادشهر سال گذشته به‌ منظور توسعه بخش گردشگری این شهرستان ۱۳ فقره موافقت اصولی برای متقاضیان صادر کرد.

وی اضافه کرد: مجوزهای صادره شده شامل احداث یک هتل، سه مجتمع گردشگری، یک هتل آپارتمان، یک مجموعه تفریحی سرگرمی، یک مجموعه طبیعت‌گردی، یک سفره خانه سنتی، یک زائر سرا و چهار اقامتگاه بوم‌گردی است.

**

فرماندار کلاله در بازدید از واحد صنعتی تولید ماینر در شهرک صنعتی دهنه، گفت که کارخانه تولید دستگاه ماینر با سرمایه گذاری ۵۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی و اشتغالزایی برای ۱۵ نفر در مرحله دریافت پروانه بهره‌برداری است و هفته دولت امسال افتتاح خواهد شد.

محمد ابراهیمی تودرواری اظهار داشت: این کارخانه پس از راه‌اندازی دستگاهی تولید می‌کند از نمونه خارجی آن به لحاظ مصرف برق و استخراج رمز ارزها بهتر خواهد بود.

**

فرمانده انتظامی گنبدکاووس گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی متوجه حضور یکی از عناصر اصلی و تحت تعقیب قاچاق موادمخدر در این شهرستان شده و وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند. 

سرهنگ محمود علی‌فر افزود: در بررسی بیشتر مشخص شد، متهم به جرم حمل ۵۴۵ کیلوگرم مرفین در شرق کشور تحت تعقیب مراجع قضایی بوده است.

**

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان از پلمب ۶۲ واحد صنفی در هفته گذشته خبر داد و گفت: این واحدهای صنفی به دلیل رعایت نکردن شیوه نامه‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با شیوع ویروس کرونا تعطیل شدند.

علی اصغر اصغری افزود: در این مدت به بیش از هزار و ۸۶۴ واحد صنفی متخلف نیز تذکر داده شد.

**

مدیرعامل شرکت گاز گلستان از بهره‌مندی ۱۸ هزار و ۷۱۵  خانوار استان در سال گذشته از نعمت گاز طبیعی خبر داد گفت: از این تعداد ۹ هزار و ۸۷۴ خانوار شهری و هشت هزار و ۸۴۱ خانوار ساکن مناطق روستایی بودند.

علی طالبی افزود: ۶۰۹ هزار و ۹۴۰ خانوار در گلستان مشترک گاز هستند که از این تعداد حدود ۳۸۰ هزار و ۱۲۷ در شهرها و ۲۲۹ هزار و ۸۱۲ خانوار نیز در روستاهای استان زندگی می‌کنند.

**

فرمانده انتظامی آزادشهر گفت: ماموران این شهرستان با اطلاع از رجزخوانی و قدرت نمایی ۲ نفر از اراذل و اوباش شهرستان در فضای مجازی که نارضایتی مردم را در پی داشت، پیگیری موضوع را در دستورکار قرار دادند.

سرهنگ سید داوود حسینی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی در عملیاتی ضربتی این ۲ متهم را با سوابق متعدد شرارت، مزاحمت برای شهروندان و درگیری، شناسایی و دستگیر کردند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha