مربی فولاد: بردن السد دست‌آورد بزرگی است

تهران- ایرنا- مربی تیم فولاد خوزستان گفت: اگر بتوانیم بازی فردا را ببریم دست‌آورد بزرگی است و اگر چنین اتفاقی نیافتد به حریف تبریک می‌گوییم و به بازیکنان خود افتخار می‌کنیم.

به گزارش ایرنا،«یوسو سسما» در نشست خبری پیش از دیدار برابر السد عربستان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: به خوبی از اهمیت بازی با السد باخبر هستیم و می‌دانیم روز مهمی در پیش داریم.

وی افزود: با نتایجی که تاکنون گرفته‌ایم، فردا برای ما یک فینال سخت است. هر تیمی که فردا برنده شود، شانس صعود قبل از بازی پایانی در دستان خودش خواهد بود.

مربی فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: تیم بزرگ السد بازیکنان و کادرفنی در سطح جهانی دارد که تجربه بزرگی در این مسابقات دارند.

سسما تصریح کرد: اگر بتوانیم بازی فردا را ببریم دست‌آورد بزرگی است و اگر اینگونه نباشد به حریف تبریک می‌گوییم و به بازیکنان خود افتخار می‌کنیم.

وی تاکید کرد: ما نماینده فوتبال و مردم خوزستان و ایران هستیم و امیدوارم که بتوانیم فردا باعث سرافرازی آن‌ها شویم.

مربی فولاد خوزستان در پایان گفت: من برای نخستین بار است که در مسابقات آسیایی شرکت می‌کنم اما باعث تعجب من است که با این همه امکانات ای‌اف‌سی چرا از فناوری کمک‌داور ویدئویی استفاده نشده و قطعا نبود VAR ضرر بزرگی برای ما بوده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =