تشویق مردم برای حضور حداکثری در انتخابات آینده اهمیت دارد

شیراز- ایرنا- رئیس ستاد انتخابات فارس بااشاره به انتخابات آینده ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی گفت:موضوع  مهم تقویت و تشویق مردم برای حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها است.

سید محمد احمدی زاده در جلسه شورای اطلاع رسانی فارس افزود: حضور گسترده مردم  و مشارکت حداکثری سرمایه بزرگ انقلاب اسلامی است که در عرصه داخلی و خارجی بعنوان پشتوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.

وی ادامه داد: آنچه وظیفه دولت در اجرای انتخابات است ،سلامت و امنیت انتخابات می باشد همچنین امانتداری رأی مردم و مبنا قرار دادن قانون در تمامی فرایندهای انتخاباتی ‌و تاکید بر اینکه تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات عمل به قانون سر لوحه کار خود قرار دهند. 

معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس گفت :در موضوع انتخابات تدابیر لازم و همه آمادگی های مورد نیاز برای برگزاری انتخابات در استان اعم از شهرستان ها ،بخش ها و روستاها فراهم شده است که طبق تقویم اجرایی انتخابات در حال انجام است.

رییس ستاد انتخابات استان فارس گفت :در روزهای آتی نتایج بررسی صلاحیت‌های کاندیداهای شوراهای شهر و روستا پس از بررسی نتیجه هیات های نظارت به داوطلبان اعلام خواهد شد که پس از طی مراحل قانونی اعلام عمومی می شود.

احمدی زاده اظهارداشت :آنچه وظیفه دولت در اجرای انتخابات است،سلامت و امنیت انتخابات است همچنین  امانتداری رأی مردم و مبنا قرار دادن قانون در تمام فرایندهای انتخاباتی ‌و تاکید بر اینکه تمام دست اندرکاران برگزاری انتخابات عمل به قانون سر لوحه کار خود قرار دهند.

وی بیان کرد: ما به عنوان عوامل اجرایی باید از  حقوق تمام داوطلبان دفاع کنیم و در عین حال حافظ ارزش ها و مبانی نظام جمهوری اسلامی هم باشیم.

برپایه مطلب دریافتی از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس ، این مقام مسئول گفت: در شورای اطلاع رسانی استان نیز از همه تدابیر برای افزایش مشارکت مردمی استفاده می شود  و ایده های هموطنان بویژه نخبگان استان استقبال می شود که از  شهروندان و صاحب نظران در این عرصه دعوت می شود دیدگاه های خودرا به دبیرخانه شورای اطلاع رسانی استان ارسال کنند.

رییس ستاد انتخابات استان با اشاره به  برگزاری جلسات هماهنگی در بخشهای مختلف اجرایی ،انتظامی ،امنیتی وسیاسی اجتماعی اظهار امیدواری کرد ،مردم با هوشیاری و درک شرایط تحریم های ظالمانه و سخت اقتصادی همانند دوران هشت سال دفاع مقدس از این آزمونها سربلند خواهند شد و هجمه ها و عملیات روانی دشمنان با هدف ایجاد یاس ونامیدی خللی در اراده مردم ومشارکت در انتخابات نخواهد داشت.

رییس ستاد انتخابات از همه دستگاه ها ،ادارات و ظرفیت های رسانه ای در خواست کرد با همراهی با شورای اطلاع رسانی در انتشار و اطلاع رسانی محتواهای مشوق برای شرکت در انتخابات همکاری داشته باشند.

رییس شورای اطلاع رسانی استان فارس با اشاره به ایام ماه مبارک رمضان گفت :ماه مهمانی خداوند متعال و ایام شب‌های قدر فرصت مناسبی است برای پالایش روح از گناهان و اشتباهات و کسب اندوخته های معنوی و فضائل اخلاقی که امیدواریم به لطف الهی همگان از این برکات بهره مند شوند.

احمدی زاده گفت : شورای اطلاع رسانی از ابتدای تشکیل تاکنون ،توفیقات زیادی در تقویت همگرایی و هماهنگی رسانه ها در سطح استان برای فعالیت در عرصه اطلاع رسانی خدمات دولت و دستگاههای دولتی به مردم داشته است.
وی افزود : در مدت شیوع بیماری کرونا همدلی رسانه ها به اوج خود رسیده و همه مجموعه های رسانه ای در خط مقدم مبارزه و مقابله با کرونا به خوبی عمل کردند که از همه این عزیزان تقدیر و تشکر می شود و امیدواریم همچنان تا پایان پاندمی این فعالیت ها بنحو احسن ادامه داشته باشد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود به همه گیری بیماری کرونا اشاره کرد و گفت :متاسفانه با تهدید نوع جدید ویروس جهش یافته از هند روبرو هستیم ،با گسترش این نوع بیماری ها، بیش از پیش در رعایت پروتکلها باید تلاش کرد و از مردم هموطنان عزیز تقاضا می شود علیرغم مشکلات فراوان برای حفظ سلامت خود و خانواده ها تلاش کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =