۶ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۹:۵۸
کد خبرنگار: 2126
کد خبر: 84308510
۰ نفر

برچسب‌ها

ارزش معاملات در بورس خراسان افت کرد

مشهد- ایرنا- مقایسه خرید و فروش سهام در بازار بورس اوراق بهادار خراسان طی فروردین ماه گذشته با معاملات صورت گرفته ظرف اسفند ماه پارسال نشانگر افت ارزش معاملات در این بازار طی نخستین ماه سال ۱۴۰۰ است.

مدیر بورس اوراق بهادار خراسان شامل بازار سهام دو استان خراسان شمالی و خراسان رضوی، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ارزش سهام خرید و فروش شده در طول فروردین ماه امسال را در این بورس هفت هزار و ۶۷۹ میلیارد ریال اعلام کرد. 

حسین خدادوست افزود: این در حالی است که اسفند ماه پارسال ارزش خرید و فروش سهام در بازار بورس اوراق بهادار خراسان، ۱۱ هزار و ۱۹۵ میلیارد ریال بود.

وی همچنین متوسط ارزش خرید و فروش روزانه سهم را در تالار بورس خراسان طی فروردین ماه امسال ۴۲۶ میلیارد و ۶۳۲ میلیون ریال ذکر و بیان کرد: ۲۴۹ کارگزاری در جریان این معاملات شرکت کردند.

مدیر بورس اوراق بهادار خراسان گفت:فعالیت ۱۴ شرکت استانی در این مدت در تابلوی بازار معاملات سهام این بورس درج شده‌ است. 

خدادوست افزود: ارزش بازاری مجموع سهام این شرکتهای ۱۴ گانه فعال در استانهای خراسان شمالی و خراسان رضوی ۸۸۸ هزار و ۷۰۵ میلیارد ریال است. 

وی ادامه داد: شاخص کل قیمت بورس در پایان دوره فروردین ماه امسال در بورس اوراق بهادار خراسان به یک میلیون و ۲۱۹ هزار و ۵۹۰ واحد رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha