۲ فرد استفاده کننده از سهمیه واکسن پاکبانان سمنان عزل شوند

سمنان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و جانشین ستاد مبارزه با کرونا در استان سمنان نسبت به عزل سریع و با قید فوریت ۲ کارمند سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان به دلیل استفاده از سهمیه واکسن پاکبانان دستور قاطع داد.

به گزارش ایرنا، حبیب الله خجسته پور روز یکشنبه در نامه ای به شهردار سمنان، خواستار برکناری ۲ نفر از کارکنان سازمان مدیریت پسماند شهرداری شد. 

خجسته پور در این نامه آورده است: با عنایت به بررسی‌های به عمل آمده، ۲ نفر از کارکنان سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان که با توجه به نامه شماره ۴۹۰۲۶ مورخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و نامه شماره ۱۳۹۹/۶/۲۵۰۹۰ مورخ ۲۳ اسفند ۹۹ معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت استان، واجد شرایط دریافت واکسن کووید۱۹ (COVID ۱۹) نبوده اند ، نسبت به دریافت و استفاده از واکسن اقدام کردند. 

در ادامه نامه آمده است: در راستای اجرای دستور ابلاغی معاون اول رییس جمهوری به عنوان وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا، نسبت به عزل این افراد از مسئولیت با قید فوریت اقدام و نتیجه را اعلام کنید.

خجسته پور ادامه داد: لازم به توضیح است با توجه به بررسی انجام فرآیندها، هیچگونه تقصیری متوجه متولیان امر در دانشگاه علوم پزشکی سمنان نیست.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha