فرماندار میانه تسریع در احداث دبیرستان زینبیه را خواستار شد

تبریز- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان میانه با قدردانی از تلاشهای بی وقفه پیمانکار پروژه دبیرستان شهدای زینبیه بر ضرورت تامین اعتبار کشوری این پروژه برای تسریع در اجرای آن تاکید کرد.

به گزارش ایرنا، محمدرضا مشایخی در بازدید از پروژه ۱۸ کلاسه دبیرستان شهدای زینبیه با اشاره به ملی بودن پروژه گفت: تخصیص اعتبارات لازم، مانع از وقفه در ادامه فرایند ساخت این دبیرستان می شود.

وی امروز همچنین از مراحل تکمیلی و پایانی طرح توسعه کتابخانه عمومی پیامبر رحمت نیز بازدید کرد و ضمن قدردانی از پیمانکار پروژه و پیگیری مسئولان در تسریع روند اجرای آن، از بهره برداری این پروژه در خرداد ماه خبر داد.

فرماندار ویژه شهرستان میانه روند ساخت پل دوم قوری چای را مطلوب عنوان کرد و با اشاره به پیشرفت ۹۵ درصدی اجرای این پروژه گفت: امیدواریم در ماه آینده با سپری شدن مرحله ایزوگام، گاردریل و هندریل، این پل در راستای کاهش ترافیک ورودی شهر از سمت تبریز، به بهره برداری برسد.

 مشایخی همچنین در بازدید از عملیات بهسازی و آسفالت مسیر روستای شیخدرآباد اعلام کرد: با پیگیری های انجام یافته و تامین اعتبارات لازم این مسیر که در مرحله لکه گیری قرار دارد مرحله آسفالت آن آغاز خواهد شد.

 وی به آغاز عملیات بهسازی مسیر میانه – هشترود نیز اشاره کرد و گفت: این پروژه با پیشرفت ۸۰ درصدی در مرحله زیرسازی قرار دارد و بعد از این مرحله آسفالت ریزی آن شروع خواهد شد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =