بازیکنان فوتبال یزد لوله برای سه امتیاز در برابر میناب حاضر می شوند

یزد- ایرنا- سرپرست فوتبال یزدلوله گفت: این تیم برای مسابقه خانگی هشتم اردیبهشت ماه جاری در برابر خلیج فارس میناب هرمزگان بدون بازیکن محروم و مصدوم در برابر حریف حاضر می شود ، فقط به دنبال پیروزی و کسب سه امتیاز است.

کاظم آسیابانپور روزیکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با بررسی وضعیت تیم حریف از سوی کادرفنی ،بازیکنان چند روز گذشته اقدام به برگزاری تمرین‌ کردند.

وی ادامه داد: برای راهیابی به مرحله بعدی مسابقات تمامی رقابت‌ها در خانه و بیرون از آن برای تیم اهمیت زیاد دارد ولی بدون شک باید از تمامی دیدارها برای کسب امتیاز لازم استفاده کرد.

سرپرست تیم یزدلوله اظهارکرد: تمامی تیم‌ها مدعی و با برنامه وارد رقابت‌ها شدند و این تیم برای اینکه از رقبای خود عقب نماند با غیرت و جنگندگی تمام دیدارها را جدی می‌گیرد.

آسیابانپور با بیان اینکه از سوی هیات مدیره باشگاه برای حضور قوی تیم در لیگ تمامی تمهیدات لازم فراهم است، ابراز امیدواری کرد ، یزدلوله در این رقابت‌ها در پایان سربلند و از نام استان دفاع کند.

در هفته اول مرحله نهایی مسابقات فوتبال قهرمانی لیگ دسته سه کشور تیم یزدلوله در اول اردیبهشت‌ماه جاری در بندرماهشهر خوزستان ۲ بر یک از تیم خلیج فارس این شهرستان شکست خورد.

تیم یزدلوله در هفته دوم این مسابقات  هشتم اردیبهشت‌ماه جاری ساعت ۲۰:۳۰ بدون حضور تماشاگران با رعایت نکات بهداشتی در ورزشگاه شهید نصیری یزد میزبان تیم خلیج فارس میناب است.

یزدلوله در گروه سه با تیم‌های سپاهان نوین اصفهان، استقلال شوش، ون‌پارس نقش‌جهان، صنعت ابریشم اصفهان،  خلیج‌فارس بندرماهشهر، فرهنگ رامهرمز، سپاهان نوین ایذه، خلیج ‌فارس میناب و ایمان سبز شیراز هم گروه است. 

در گروه اول رقابت‌ها، تیم‌های «پاراگ» تهران، مقاومت تهران، پیشگامان فنون پارس، جوان نوین ساری، شهرداری نوشهر، دماوند آمل، ستارگان مردان‌پاشا البرز، ۰۴ بیرجند، شهدای رزکان کرج، مهاجر نوین مشهد و امید وحدت خراسان حضور دارد.

تیم‌های گروه دوم لیگ دسته سه کشو شامل شهید «اورکی» اسلامشهر، نفت ایرانیان، بنیامین ورزش تهران، فرهنگ ایثار آستارا، شهرداری فومن، «کانیاو» اشنویه، کیان اراک، بعثت کرمانشاه، «ارتام» تبریز و پاس گیلان است .

مسابقات در هر گروه به صورت دوه‌ای و رفت و برگشت با رعایت نکات بهداشتی برگزار می‌شود و در پایان تیم‌های اول و دوم جواز حضور در مرحله پایانی برای رقابت و حضور در لیگ دسته دوم کشور را کسب می‌کنند.

هم‌اکنون تیم‌های یزدلوله و شهید قندی یزد به ترتیب در لیگ دسته سوم و دسته دوم کشور به نمایندگی از این استان حضور دارد.

۳۰ تیم فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی یزد در لیگ‌های کشوری حضور دارد و این استان با یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۴۷ هیأت ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه ورزشی دارد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =