۵ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۴۴
کد خبرنگار: 3115
کد خبر: 84308369
۰ نفر

برچسب‌ها

۳۱۶ معلم نمونه فارس تقدیر می‌شوند
.

شیراز - ایرنا- دبیرستاد بزرگداشت مقام معلم فارس گفت: در هفته بزرگداشت مقام معلم که از دوازدهم اردیبهشت آغاز می‌شود از ۳۱۶ معلم نمونه فارس تقدیر خواهد شد.

محسن کلاری در جلسه ستاد بزرگداشت مقام معلم استان فارس بیان کرد: امسال نیز همانند سال گذشته به دلیل بیماری کرونا و محدودیت های ناشی از آن، برنامه های تجمیعی و حضوری گرامیداشت مقام معلم را برگزار نخواهیم کرد واکثر برنامه ها به صورت مجازی واز طریق شبکه شاد وسایر راه های برخط با حضور معلمان نمونه برگزار می شود.

معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: در سال تحصیلی جاری طی فراخوانی که در اوایل اسفند سال گذشته اعلام شد از همه معلمان استان درخواست کردیم تا به سامانه الکترونیکی LTMS مراجعه و براساس شاخص هایی که وجود داشت فرم درخواست خود برای شرکت در جشنواره معلمان نمونه را تکمیل کنند.

دبیرستاد بزرگداشت مقام معلم فارس گفت: تقریبا بیش از ۲۱ هزار نفر یعنی معادل یک سوم معلمان استان به این سامانه مراجعه و نمون برگ ها را تکمیل کردند.

کلاری گفت: درابتدا تیم ارزیابی در همه مدارس تشکیل شد نمون برگ ها ومستندات اعلام شده بررسی وامتیازات حاصله از آنها درسامانه تایید شد ونزدیک به ۲ هزارو هشتصد معلم به مرحله بعد راه یافتند.

معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: درگام بعد هشت تیم چهار نفره در سراسر استان تشکیل شد و مجدد همه مستندات بررسی و داوری شد که درانتها ۳۱۶ معلم نمونه در مناطق استان توانستند امتیازات لازمه را بدست آورند.

کلاری گفت: از این تعداد نیز ۱۹ معلم از استان فارس به عنوان معلم نمونه استانی انتخاب شدند واسامی آنها به وزارت آموزش وپرورش برای رقابت با سایر استانها برای کسب معلم نمونه کشوری اعلام شد.

دبیرستاد بزرگداشت مقام معلم فارس گفت: معلمان نمونه کشوری نیز پس از داوری نهایی که توسط پنج تیم داوری کشوری که یکی از انها نیز دراستان فارس مستقر هستند مشخص و ه اسامی آنها توسط وزارت آموزش وپرورش در هفته بزرگداشت مقام معلم اعلام خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha