مهلت نام نویسی در مدرسه دخترانه معارف اسلامی یاسوج اعلام شد 

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهلت نام نویسی در مدرسه دخترانه علوم و معارف اسلامی شهر یاسوج مرکز این استان برای مقطع متوسطه اول تا ۲۰ خردادماه ۱۴۰۰ است. 

هادی زارع پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دانش آموزان دختر پایه ششم ابتدایی کهگیلویه و بویراحمد می توانند برای ادامه تحصیل در مدرسه علوم و معارف اسلامی یاسوج نام نویسی کنند.  

وی افزود: یکی از شرایط مهم برای نام نویسی در مدرسه دخترانه علوم و معارف اسلامی یاسوج دارا بودن سطح خیلی خوب و عالی در کارنامه پایه های سوم، چهارم، پنجم و ششم ابتدایی است. 

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: نام نویسی در مدرسه دخترانه علوم و معارف اسلامی یاسوج از طریق مراجعه به سامانه ملی ۹۶۱۰۰۸۳۸.sanamonline.ir/Pages/PreReg/Registration.aspx?PreRegId=۳ انجام می شود. 

زارع پور عنوان کرد: ۳۰ خردادماه امسال به بعد یک آزمون در بخش علمی و گفتمان دینی با منابع دروس پایه‌ های پنجم و ششم ابتدایی از دختران نام نویسی شده در مدرسه علوم و معارف اسلامی یاسوج برگزار می‌ شود. 

وی ابراز داشت: مدرسه دخترانه علوم و معارف اسلامی یاسوج وابسته به مدرسه عالی شهید مطهری در خیابان فرعی ۶ بلوار ارم این شهر واقع است. 

زارع پور گفت: دختران علاقمند به تحصیل در مدرسه علوم و معارف اسلامی یاسوج و والدین آنها می‌ توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۷۴۳۳۲۲۶۸۷۹ تماس بگیرند. 

تعداد دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم ۱۶۶ هزار و ۸۹۵ نفر است که ۵۲ درصد آنها پسر، ۴۸ درصد دختر، ۶۶ درصد ساکن شهرها و ۳۴ درصد نیز ساکن روستاها هستند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =