رییس بنیاد شهید درگذشت مادر شهیدان «محمدپور کارگر» را تسلیت گفت

تهران - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران درگذشت بانوی ماجده و مؤمنه «حاجیه خانم زینب تریالی» مادر گرامی شهیدان معزز «جواد و جلیل محمد پور کارگر» را تسلیت گفت.

به گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا، سعید اوحدی روز یکشنبه در این پیام تسلیت تصریح کرد:‌ درگذشت بانوی ماجده و مؤمنه «حاجیه خانم زینب تریالی» مادر گرامی شهیدان معزز «جواد و جلیل محمد پور کارگر» را به شما خانواده محترم تسلیت عرض می‌نمایم. 

وی افزود: صلابت و شکیبایی مادران شهدای معزز که فرزندان عزیز خویش را در راه رضای پروردگار و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی، هدیه نمودند در وصف نمی‌گنجد و کلمات قادر به ستودن صبر جمیل این بانوان والا مقام نیست.

اوحدی خاطر نشان کرد: از منظر ادب و ارادت بر ساحت ایمان و مقام صبرشان ادای احترام نموده و از درگاه پروردگار متعال علو مرتبه ربانی برای آن مرحومه مغفوره و بردباری برای بازماندگان مسألت دارم. امید آنکه به فضل الهی و در جوار فرزندان شهیدشان قرین رحمت ربوبی گردند.

پدر شهیدان «مختاربند» به فرزندان شهیدش پیوست

«کاظم مختاربند» پدر شهیدان «محمود و حمید مختاربند» پس از سال‌ها فراق از فرزندانش پنجم اردیبهشت ماه به علت کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

شهید «محمود مختاربند» سال ۱۳۴۱ در شوشتر متولد شد و سال ۱۳۶۲ در پاسگاه زید عراق بر اثر اصابت ترکش به سر و صورت، به شهادت رسید.

شهید «حمید مختاربند» سال ۱۳۳۵ در شوشتر به دنیا آمد و سال ۱۳۹۴ در منطقه قنیطره سوریه نزدیکی بلندی‌های جولان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

مادر شهیدان «رضاقلی» آسمانی شد

خانم «سکینه رشید علی‌سوز» مادر شهیدان «علیرضا و غلامعلی رضاقلی(عرفان پور)» پس از سال‌ها فراق از فرزندانش به علت کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

شهید «علیرضا رضاقلی(عرفان پور)» سال ۱۳۳۹ در شهرستان دزفول به دنیا آمد و سال  ۱۳۵۹ در حملات موشکی زادگاهش به شهادت رسید.

شهید «غلامعلی رضاقلی(عرفان پور)» سال ۱۳۴۲ در شهرستان دزفول به دنیا آمد و سال ۱۳۶۱ در خرمشهر به شهادت رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha