تیم فوتبال بعثت کرمانشاه امسال جزو مدعیان صعود است

کرمانشاه - ایرنا - مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه گفت: امسال یکی از مدعیان صعود به رقابت‌های لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور خواهیم بود.

افشین حسنی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا ضمن اشاره به آغاز رقابت‌های لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور، افزود: آمادگی بسیار خوب بازیکنان و ایجاد فضای همدلی در تیم، شرایط را برای کسب اولین پیروزی تیم بعثت فراهم کرده بود که خوشبختانه این امر نیز محقق شد.

وی با بیان اینکه پیروزی ما مقابل کیان اراک نشانه ضعیف بودن حریف نیست، خاطرنشان کرد: تیم اراکی بازیکنان خوبی در اختیار داشت ولی تیم ما توانست با ارائه یک بازی کاملا منطقی و حساب شده صاحب برتری شود. 

حسنی همچنین با ابراز رضایت از عملکرد جهانبخش جعفری سرمربی تیم گفت: یکی از ویژگی های وی تمایل به بازی هجومی است که باعث شده بازیکنان ما در مسابقه اول خود موقعیت های گلزنی زیادی خلق کنند. 

مدیرعامل بعثت کرمانشاه به دیدار هفته آینده تیم بعثت برابر آرتام تبریز اشاره و اظهار کرد: حریف تبریزی ما یکی از تیم های قوی لیگ محسوب می شود و مطمئنا بازی سختی برابر این تیم خواهیم داشت.

وی گفت: بازیکنان عزم خود را جزم کرده اند تا در این مسابقه نیز با پیروزی از زمین خارج و تیم بعثت صاحب دومین پیروزی متوالی خود شود. 

تیم بعثت در هفته دوم رقابت های لیگ دسته سوم، روز سه شنبه هفته جاری (هفتم اردیبهشت) میزبان تیم آرتام تبریز خواهد بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =