مددجویان کهگیلویه و بویراحمد ۳۶ نوع خدمت را الکترونیکی دریافت می کنند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: افراد نیازمند و مددجویان زیر پوشش کمیته امداد این استان ۳۶ نوع خدمت را به صورت الکترونیکی دریافت می کنند.  

قباد مبشری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بسترهای لازم برای پذیرش الکترونیکی درخواست‌ های افراد نیازمند و مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد به ‌منظور کاهش مراجعه حضوری آنها به دفاتر کمیته امداد این استان فراهم شده است. 

وی افزود: بر همین اساس سامانه پذیرش الکترونیکی درخواست‌ های افراد نیازمند و مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد راه ‌اندازی شده است. 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: افراد نیازمند و مددجویان زیر پوشش کمیته امداد این استان برای ثبت درخواست های خود و دریافت خدمات مورد نیاز در بخش‌ های مورد نیاز به سایت ملی به نشانی اینترنتی www.e.emdad.ir مراجعه کنند.  

مبشری عنوان کرد: سال گذشته سه هزار و ۱۵۷ مورد درخواست افراد نیازمند و مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد در زمینه‌ های مختلف در این سامانه ملی ثبت و پاسخ آنها نیز داده‌ شد. 

وی ابراز داشت: بخش عمده ای از این درخواست ها در زمینه کمک نقدی، تسهیلات قرض ‌الحسنه، خوداشتغالی و درمان و هزینه تحصیلی و ازدواج بوده است. 

مبشری گفت: بدلیل شیوع بیماری کرونا و به ‌منظور حفظ جان و سلامت سایرین لازم است که افراد نیازمند و مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد با مراجعه به این سایت ملی درخواست‌ های خود را به ‌صورت الکترونیکی ثبت کنند. 

افزون بر ۴۵ هزار خانوار با جمعیتی بیش از ۱۱۴ هزار نفر زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha