ورمزیار: تساوی استقلال مقابل الدحیل ارزشمند بود

تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: تساوی برابر الدحیل برای ما بسیار ارزشمند بود زیرا موفق شدیم جایگاه خودمان را در جدول حفظ کنیم.

«صادق ورمزیار» روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص دیدار برگشت استقلال برابر الدحیل که با تساوی دو بر دو به اتمام رسید اظهار کرد: استقلال بعد از شکست در بازی رفت برابر الدحیل، توانست در بازی دیشب به خود بیاید. بازیکنان از لحاظ روحی و روانی شرایط بهتری داشتند و توانستند یک تساوی ارزشمند بدست آورند. 

وی ادامه داد: این تساوی برای استقلال بسیار ارزشمند بود زیرا موفق شد جایگاه خود را در جدول حفظ کند. استقلال باید بتواند با بالا بردن شرایط روحی، روانی و جسمانی در بازی‌های بعدی موفق باشد تا به عنوان تیم اول یا دوم به مرحله بعدی صعود کند.

ورمزیار در مورد نقطه ضعف استقلال برابر الدحیل بیان کرد: بازیکنان استقلال در خط دفاعی ضعیف عمل کردند. با وجود اینکه مدافعان توپ‌های زیادی از مهاجمان حریف گرفتند اما این کافی نبود. باید دو هافبک مثل مسعود ریگی و مهدی مهدی پور بازی می‌کردند تا توپ کمتری به خط دفاع می‌رسید.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: اگر خط دفاعی استقلال تقویت می‌شد، می توانستیم برابر الدحیل پیروز شویم. همچنین اگر فرهاد مجیدی در ترکیب از سه مهاجم همزمان استفاده می کرد و برای خط حمله تعویضی داشت، می‌توانست برگ برنده بازی را بدست آورد.

وی خاطرنشان کرد: استقلال باید در دو بازی بعدی آمادگی بهتری داشته باشد زیرا ممکن است اتفاقاتی خارج از فوتبال رخ دهد. ما به طور قطع به ۳ امتیاز دیگر نیاز داریم و باید پیروز شویم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =