۵ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۰۵
کد خبرنگار: 953
کد خبر: 84308092
۰ نفر

برچسب‌ها

معرفی ظرفیت های هرمزگان یک ضرورت است

بندرعباس - ایرنا - نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: نامگذاری «هفته هرمزگان» حاصل همفکری و مشورت نخبگان و اندیشمندان و استادان عضو شورای فرهنگ عمومی استان بوده و مشخص کردن ایام خاصی برای اجماع و معرفی همه ظرفیت های هرمزگان یک ضرورت مورد توافق همگان است.

حجت‌الاسلام محمد عبادی زاده روز یکشنبه به مناسبت آغاز هفته هرمزگان اظهار داشت :این هفته می تواند محمل اعتلا و معرفی هرمزگان باشد، هرمزگان استانی وسیع و دارای اقوام و مذاهب متنوع ،مردمی خونگرم و  تلاشگر، متحد و سلحشور با پیشینه ای معتبر و افتخار آمیز است.

وی ادامه داد: هرمزگان فرهنگی غنی و گسترده را در دل خود جای داده که برای معرفی و نمایش آن نیاز به تعیین زمانی خاص در تقویم مناسبات استان بود و به همین مناسبت ۴ تا ۱۰ اردیبهشت به عنوان «هفته هرمزگان» نامگذاری شد.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان خاطرنشان کرد: هرمزگان گستره‌ای به وسعت جغرافیای خلیج فارس و حتی ایران دارد و بسیاری از مردم کشور به دلیل ظرفیت‌های عظیم اقتصادی، تجاری، صنعتی با آن مراوده و ارتباط گسترده و پیوسته‌ای دارند، تقارن نخستین هفته هرمزگان با ماه رمضان رویداد مبارکی است که می‌توان از ظرفیت‌های ویژه مناسک زیبا مرتبط با این ماه  برای معرفی استان هرمزگان به همگان استفاده کرد.

امام جمعه بندرعباس خاطر نشان کرد: با توجه به اوج شیوع بیماری کرونا سلامت مردم در اولویت همه برنامه‌ها قرار دارد و رعایت پروتکل های بهداشتی و پرهیز از تجمع افراد ضرورت دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha