۵ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۵۶
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 84308080
۰ نفر

برچسب‌ها

رییس هیات فوتبال همدان بر خصوصی سازی تیم پاس تاکید کرد

همدان- ایرنا- رییس هیات فوتبال همدان گفت که با خصوصی سازی تیم فوتبال پاس موافق هستیم و ضمن استقبال از اجرای این طرح، بر اجرای هرچه سریعتر روند کار تاکید داریم.

«عباس صوفی» روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هیات فوتبال تنها وظیفه نظارت بر وضعیت باشگاه‌ها را برعهده دارد و با این حال همواره بسیاری از مشکلات تیم پاس با همراهی و حمایت هیات فوتبال استان حل شده است.

وی با اشاره به اینکه جذب سرمایه گذار برای واگذاری تیم پاس به بخش خصوصی ضروری است، افزود: با خصوصی‌سازی تیم فوتبال پاس بسیاری از مشکلات مالی این تیم برطرف می‌شود و می‌توان راهکارهای مناسبی نیز برای اداره باشگاه به لحاظ مالی ارائه کرد.

صوفی خاطرنشان کرد: براین اساس از خصوصی‌سازی تیم فوتبال پاس استقبال می‌کنیم و امیدواریم که این طرح به سرانجام برسد.

وی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات تیم پاس به خصوص گشایش پنجره نقل و انتقالات تیم حل شده است، گفت: در این زمینه و برای حمایت تیم پاس از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.

رییس هیات فوتبال همدان با تاکید بر لزوم حضور افراد فوتبالی در هیات مدیره تیم پاس، افزود: این تیم برای تصمیم گیری بهتر و انسجام مطلوب‌ و موثر نیاز به هیات مدیره ای قدرتمند و البته ورزشی دارد که امیدواریم با حمایت مسوولان این مهم محقق شود.

وی با قدردانی از حمایت همه جانبه مسوولان اجرایی استان همدان از تیم پاس، اظهار داشت: پاس تنها تیمی است که با انتقال از پایتخت، همچنان به حیات خود ادامه داده، در حالی که بسیاری از تیم های با وضعیت مشابه، تعطیل و یا منحل شدند.

تیم پاس همدان در لیگ دسته دوم فوتبال کشور حضور دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =