انتشارات سرانه ۲ کتاب جدید چاپ و روانه بازار نشر کرد

کرمانشاه - ایرنا - انتشارات سرانه، کتاب «عشقی آن سوی مرزها» اثر داستانی نویسنده‌ کرمانشاهی، «مهری سنجابی» همچنین کتاب «آموزش کاربردی SolidWorks ۲۰۱۷ » اثر «مهدی رنجبر رویین‌تن» پژوهشگر کرمانشاهی را به تازگی منتشر و روانه بازار نشر کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا،  کتاب «عشقی آن سوی مرزها» اثر داستانی نویسنده‌ کرمانشاهی، «مهری سنجابی» در قطع رقعی، دارای ۱۵۹ داستان کوتاه، ۱۶۳ صفحه با تیراژ یک هزار نسخه، قیمت ۵۵ هزار تومان برای نوبت چاپ اول در ابتدای سال ۱۴۰۰ منتشر شده است.

طرح جلد این کتاب را «فراز مهرابی کلهر»، ویرایش متن را «حدیث همتی» و تایپ و صفحه آرایی را «هستی مرادی» انجام داده است.

مهری سنجابی شاعر و نویسنده کرمانشاهی در پانزدهم بهمن ماه ۱۳۳۲ زاده شد؛ مدرک لیسانس خود را از دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی تهران در سال ۱۳۵۶ اخذ نمود و به استخدام آموزش و پرورش کرمانشاه درآمد.

از این شاعر و نویسنده کتاب‌های دیگری به‌نام «هزار سال دورتر از من، غروب تلخ خورشید و عابری در کوچه تنهایی» تاکنون منتشر شده است.

کرمانشاه حدود ۵۰۰ نویسنده، شاعر و محقق دارد که هر از گاهی شاهد انتشار اثری از آنان هستیم بیشتر این کتاب‌ها در قالب ادبی یعنی شعر و داستان است.

کتاب جدید خانم سنجابی نیز یکی از این آثار است که مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه است که او به رشته‌ی تحریر در آورده است.

کتاب «آموزش کاربردی نرم افزار SolidWorks» منتشر شد

انتشارات سرانه همچنین کتاب «آموزش کاربردی ۲۰۱۷» اثر «مهدی رنجبر رویین‌تن»، پژوهشگر کرمانشاهی را نیز به تازگی منتشر کرده است.

این کتاب در قطع وزیری، ۱۵۵ صفحه، به قیمت ۶۰ هزار تومان، تیراژ یک هزار نسخه، در نوبت اول چاپ از سوی انتشارات سرانه منتشر شده است و طرح جلد این کتاب هم بر عهده «فاطمه یزدانی فر» بوده است.

مهدی رنجبر رویین تن، متولد ۱۳۶۵ کرمانشاه دارای دکترای مهندسی مکانیک و عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه است.

تعداد کتاب هایی که از سوی پژوهشگران و محققین کرمانشاهی منتشر می شود در قیاس با کتاب‌های ادبی بسیار کمتر است در حالیکه استقبال و فرصت فروش آنان خیلی بالاتر است، یکی از این کتاب‌های پژوهشی کتابی است که در حال حاضر منتشر شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =