۵ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۵۵
کد خبرنگار: 3113
کد خبر: 84307834
۰ نفر

برچسب‌ها

در پی حمله نظامیان صهیونیست ۱۲ فلسطینی زخمی شدند

تهران - ایرنا - «هلال احمر» فلسطین از زخمی شدن ۱۲ نفر از فلسطینیان در درگیری دیشب (شنبه شب) نظامیان اشغالگر با آنها در حومه منطقه قدیمی قدس اشغالی خبر داد.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه خبری «العهد»، هلال احمر فلسطین اعلام کرد که در جریان حمله دیشب نظامیان صهیونیست به اطراف منطقه قدیمی در قدس اشغالی، ۱۲ نفر از فلسطینیان زخمی شدند.

در روزهای اخیر فلسطینیان ساکن بیت المقدس یکپارچه در اعتراض به تجاوزات نظامیان و شهرک‌نشینان صهیونیست تظاهرات کرده‌اند و این تظاهرات کمابیش ادامه دارد. 

نظامیان صهیونیست به منظور مقابله با معترضان، به سوی فلسطینیان گلوله‌های جنگی و گاز اشک‌آور و صوتی شلیک کرده و آنان را تحت تعقیب قرار دادند.

جمعیت هلال احمر فلسطین پنجشنبه شب نیز اعلام کرد که در جریان درگیری‌های نظامیان صهیونیست با جوانان فلسطینی بیش از ۱۰۵ فلسطینی زخمی و۲۱ تن از آنان به بیمارستان منتقل شدند.

همچنین بر اساس گزارشهای منتشر شده در رسانه‌های منطقه، شهرک‌نشینان صهیونیست نیز با حمله به فلسطینی در مناطق اشغالی تعدادی از آنها را مجروح کرده و به اموال فلسطینیها آسیب رساندند.

شهرک‌نشینان صهیونیست با حمایت نظامیان رژیم اشغالگر اسرائیل در مناطق اشغالی فلسطین با ساکنان محل به منظور مجبور کردن آنها به ترک سرزمینهای خود همواره درگیر می‌شوند.

در اواخر هفته گذشته نیز شهرک‌نشینان صهیونیست با حمله به مناطق فلسطینی‌نشین در اراضی اشغالی، اقدام به آتش زدن مزارع کشاورزان فلسطینی در «نابلس» کردند که در جریان این درگیری نیز تعدادی از فلسطینیان ساکن این منطقه مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha