کارگران با وجود کرونا، چرخ تولید کشور را متوقف نکردند

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: کارگران در هیچ شرایطی حتی در زمان کرونا اجازه نداده‌اند، چرخ تولید متوقف و کشور دچار کمبود شود.

فریدون همتی روز یکشنبه با تبریک گرامیداشت هفته کارگر و قدردانی از زحمات کارگران پرتلاش بویژه در استان هرمزگان افزود: کارگرانی که در طول مبارزه ملت ایران با رژیم ستم‌شاهی، دوران هشت سال دفاع مقدس و عرصه‌های مختلف سازندگی، نقش بسزایی داشته‌اند و در دست‌یابی به اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز سهم عمده‌ای ایفا نموده و امروز نیز در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب، کمر همت بسته اند و حتی اکنون که شیوع کرونا، فعالیت‌های اقتصادی را تحت تأثیر قرار داده، تلاش‌های این قشر بزرگ و ایثارگری بیش از پیش نمایان است.
وی بیان داشت: کارگران بازوان حرکت جامعه به سوی رشد، تعالی و شکوفایی می‌باشند و بخش عظیمی از پیشرفت‌های حاصل شده در مسیر اقتصادی کشور به برکت ایثار و مجاهدت این قشر جامعه است.
استاندار هرمزگان ابرازداشت: هر جامعه‌ای که از فرصت اندیشه و بازوی هنرمند کارگران استفاده بهتری نماید، به توسعه و پیشرفت بیشتری دست خواهد یافت.
همتی گفت: بی شک یکی از مهم‌ترین رسالت‌های جامعه شریف کارگری که آمیزه‌ای از علم، عمل و پایداری هستند، تلاش بی وقفه به منظور دستیابی به خوداتکائی کشور در شرایط کنونی و رسیدن به دستاوردهای جامع در زمینه اقتصاد مقاومتی است.
پنجم تا یازدهم اردیبهشت ماه به نام هفته کار و کارگر نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha