طرح الزام شهرداری تهران به خرید واکسن کرونا روی میز شورای شهر

تهران - ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دویست و هشتاد و نهمین جلسه خود به بررسی یک فوریت طرح الزام شهرداری تهران به خرید واکسن برای فعالان حوزه‌های ماموریتی مدیریت شهری و گروه‌های آسیب‌پذیر مرتبط می‌پردازند.

به گزارش ایرنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران امروز-یکشنبه- در دویست و هشتاد و نهمین جلسه خود، ۲ نطق پیش از دستور از سوی محمد سالاری رییس کمیسیون شهرسازی و معماری و افشین حبیب زاده عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل را خواهند داشت.

همچنین اعضا به ادامه بررسی یک فوریت طرح «الزام شهرداری به خرید واکسن کرونا جهت واکسیناسیون شاغلین و فعالین حوزه های ماموریتی مدیریت شهری و گروه های آسیب پذیر مرتبط» می‌پردازند.

در ادامه یک فوریت طرح «الزام شهرداری تهران به ارایه لایحه نحوه مشارکت و حمایت از دبیرخانه مجمع شهرداران آسیایی» بررسی می‌شود.

بررسی یک فوریت لایحه شهردار تهران در خصوص «مجوز فروش و تصویب معامله ملک یک قطعه پلاک ثبتی در منطقه ۱۱» دیگر دستور کار جلسه شورا است.

همچنین گزارش حسابرس رسمی شورای اسلامی شهر تهران در خصوص حسابرسی «سازمان مهندسی و عمران شهر تهران»، «سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران»، «سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران»، «سازمان ورزش و تندرستی شهرداری تهران»، «سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران»، «سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران»، «شرکت ارتباط مشترک شهر»، «شرکت خاکریز آب»، برای سال مالی ۱۳۹۴ مورد بررسی قرار می‌گیرند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha