شاهین‌طبع: نبود تماشاگران کار را برای قهرمانی در لیگ بسکتبال سخت کرد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: لیگ در شرایطی برگزار شد که ما نمی توانستیم در زمین خود و در حضور پر شور هواداران بازی کنیم که این موضوع کار را برای ما سخت می‌کرد.

به گزارش ایرنا، چهارمین دیدار تیم های مهرام و شهرداری گرگان در مرحله نهایی لیگ برتر بسکتبال امروز (شنبه) از ساعت ۲۰:۳۰ در تالار بسکتبال آزادی تهران برگزار شد و در پایان گرگانی‌ها موفق شدند با درخشش «پری پتی» و با نتیجه نزدیک ۱۱۰ بر ۱۰۳ مهرام را برای سومین بار شکست دهد و به قهرمانی لیگ دست یابند. 

«مهران شاهین‌طبع» سرمربی شهرداری گرگان پس از پایان این دیدار اظهار کرد: جا دارد این قهرمانی را به مردم خوب گرگان تقدیم کنم که منتظر بودند تا قهرمانی این تیم بدست بیاید. ما نتوانستیم سال گذشته دین خود را ادا کنیم اما حالا خوشحالم که این اتفاق رخ داد تا شرمنده آن ها نشویم.

وی افزود: لیگ در شرایطی برگزار شد که ما نمی توانستیم در زمین خود و در حضور پر شور هواداران بازی کنیم که این موضوع کار را برای ما سخت می‌کرد.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: امیدوارم حمایت مسوولین گرگان ادامه پیدا کند تا در بازی های آسیایی نیز بتوانیم کسب افتخار کنیم.

شهرداری گرگان با پیروزی امشب به اولین قهرمانی خود در لیگ برتر بسکتبال دست یافت. شاهین طبع نیز با این قهرمانی به چهارمین قهرمانی خود در تاریخ لیگ برتر رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha