نحوه قضاوت داور روی کیفیت بازی پارس جنوبی و فجر شیراز تاثیر گذاشت

بوشهر-ایرنا- مربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: نحوه قضاوت داور منجر به کاهش کیفیت بازی این تیم با پارس جنوبی جم شد.

به گزارش ایرنا، مهرزاد معدنچی پس از شکست ۲ بر یک تیمش برابر پارس جنوبی جم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تمام تیم‌ها برای ارائه بهترین فوتبال تلاش می‌کنند ولی وقتی داوران سوت اشتباه بزنند تنش در بازی بالا می‌گیرد.

وی بیان کرد: در صحنه منجر به کارت زرد دوم بازیکن تیم فجر شهید سپاسی، داور اشتباه کرد چون بازیکن تیم ما هیچ گونه بی احترامی به داور نکرد و تنها با بازیکن حریف در مورد قضاوت صحبت داشت‌.

معدنچی ادامه داد: با این حال با ۱۰ نفره شدن تیم فجر سپاسی شیراز باز هم تیم ما نسبت به پارس جنوبی بازی بهتری ارائه کرد.

وی تاکید کرد: وقتی یک تیم ۱۰ نفره می‌شود فوتبال احساسی و کار تاکتیکی تیم نیز تمام می‌شود که این شرایط امشب برای تیم فجر سپاسی شیراز رقم خورد.

معدنچی یادآور شد: با تمام احترامی که همواره برای تیم داوری قائل هستم اما امشب داور با سودهای اشتباه کیفیت بازی را پایین آورد.

وی اضافه کرد: در نیمه نخست بازی نیز دریافت گل باعث شد تا تیم فجر تا پایان نیمه نخست نتواند بازی خوبی ارائه دهد.

تیم پارس چنوبی جم با این برد ۳۱ امتیازی و به رده هشتم جدول صعود کرد و تیم فجر شهید سپاسی نیز با ۳۴ امتیاز در رده چهارم جدول باقی ماند.

تیم پارس جنوبی در هفته بیست و سوم رقابت‌ها به مصاف شاهین بوشهر می‌رود و فجر شهید سپاسی نیز با بادران تهران دیدار می‌کند.          

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha