انتظار گرگانی‌ها به سر رسید؛ قهرمانی شیرین شهرداری در لیگ برتر بسکتبال

تهران- ایرنا- تیم شهرداری گرگان به انتظار هواداران خود پایان داد و توانست با شکست مهرام به قهرمانی لیگ برتر بسکتبال برسد.

به گزارش ایرنا، چهارمین دیدار تیم های مهرام و شهرداری گرگان در مرحله نهایی لیگ برتر بسکتبال امروز (شنبه) از ساعت ۲۰:۳۰ در تالار بسکتبال آزادی تهران برگزار شد و در پایان شاگردان «مهران شاهی‌طبع» موفق شدند با درخشش «پری پتی» و با نتیجه نزدیک ۱۱۰ بر ۱۰۳ مهرام را برای سومین بار شکست دهد و به قهرمانی لیگ دست یابند. 

این اولین قهرمانی گرگانی ها در لیگ برتر بسکتبال به حساب می‌آید. گرگانی ها لقب پایتخت هواداری بسکتبال را یدک می‌کشند. 

در کوارتر نخست این بازی حساس تیم مهرام موفق شد با نتیجه ۲۰ بر ۱۹ از حریف خود پیش بیافتد. اما در کوارتر دوم این تیم شهرداری گرگان بود که توانست ۳۵ بر ۲۷ حریفش را شکست دهد. 

تیم مهرام در کوارتر سوم توانست به بازی برگردد و در نهایت با نتیجه ۳۳ بر ۲۱ از حریف پیش بیافتد. در پایان این کوارتر مهدی کامرانی و صمد نیکخواه بهرامی با پنج خطا شدن از زمین مسابقه بیرون آمدند و این موضوع کار مهرام را سخت کرد.

در کوارتر چهارم اتفاقی بسیار عجیب رخ داد. در جایی که مهرام با سه امتیاز از حریف پیش بود، پری پتی ستاره شهرداری با یک پرتاب بلند از میانه میدان موفق شد بازی را به تساوی بکشاند. کوارتر چهارم با نتیجه ۲۱ بر ۱۶ به سود شهرداری به پایان رسید و همین نتیجه بازی را به وقت اضافه کشاند.

در وقت اضافه این بازی جذاب تیم شهرداری موفق شد مهرام را با نتیجه ۱۴ بر ۷ شکست داده تا قهرمان لیگ برتر بسکتبال شود.  

مسابقات مرحله فینال لیگ برتر بسکتبال به صورت ۳ از ۵ برگزار شد.

تیم مهرام با شکست تیم پالایش نفت آبادان و تیم شهرداری گرگان نیز با از پیش رو برداشتن شیمیدر قم به فینال رسیدند. پیش از این نیز تیم شیمیدر قم موفق شد رتبه سوم لیگ برتر را از آن خود کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =