۴ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲۱:۱۸
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 84307398
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

سرمربی تیم‌ملی شمشیربازی مشارکت ورزشکاران در انتخابات را خواستار شد

یزد- ایرنا- سرمربی تیم‌ملی شمشیربازی جوانان و امید کشور گفت: ورزشکاران در کنار سایر اقشار جامعه در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی مشارکت کنند.

حمیدرضا شیر شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به برگزاری انتخابات امسال و اهمیت آن برای آینده کشور اشاره کرد و افزود: حضور گسترده مردم و جامعه ورزش  در انتخابات آینده موجب اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی در داخل و خارج از کشور است .

وی با بیان اینکه ورزشکاران در ۴۲ سال گذشته همواره با حضور در عرصه‌های مختلف و انتخابات عشق و ارادت قلبی خود را به کشور و انقلاب اسلامی نشان داده‌اند افزود: بار دیگر  در انتخابات امسال شاهد حضور حماسی آحاد مردم و ورزشکاران در این میدان سرنوشت‌ساز خواهیم بود.

سرمربی تیم ملی شمشیربازی تصربح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی همواره با جنگ روانی و تبلیغاتی خود قصد جلوگیری از حضور مردم در انتخابات دارند ولی مردم و ورزشکاران با درایت و هوشیاری خود موج خنثی شدن و شکست توطئه‌های مخالفان شده‌اند.

شیر گفت:  تمامی ورزشکاران رشته شمشیربازی ، ملی‌پوشان و مدال‌آوران این رشته همگام با سایر اقشار جامعه با حضوری گسترده و پرشور در انتخابات امسال بار دیگر همبستگی و عزت کشور و آینده انقلاب اسلامی را به جهانیان نشان می‌دهند.

به گزارش ایرنا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خردادماه سال ۱۴۰۰ همزمان با سراسر کشور در استان یزد نیز برگزار می‌شود. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =