رییس‌کل دادگستری خوزستان: ملاحظه‌ای در برخورد با مجرمان صورت نمی گیرد

اهواز - ایرنا- رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: برای اجرای قانون و تعیین مجازات‌ها هیچ ملاحظه‌ای صورت نمی‌گیرد و سرعت صدور احکام برای مجرمان و سارقان نیز افزایش یافته است.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی عصر شنبه در حاشیه  بازدید از کشفیات یک ماهه فرماندهی انتظامی خوزستان اظهار داشت: خوشبختانه به همت نیروی انتظامی در ماه گذشته بالغ بر یک تن مواد مخدر، تعدادی سلاح جنگی و اموال مسروقه کشف شده که افتخار بزرگی است.

وی افزود: امید است این مسیر همچنان تداوم داشته و عزت و اقتدار نیروی انتظامی نیز روز به روز بیشتر شود.

رئیس کل دادگستری خوزستان تصریح کرد: همواره برای اجرای قانون و مجازات مجرمان لحظه ای تعلل نخواهیم کرد و در احکام سارقان نیز هیچ‌گونه ملاحظه ای صورت نمی گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین مرادی  گفت: سارقان باید بدانند تا زمانی که مجازات برای آنها اجرا نشده از زندان‌ها آزاد نخواهند شد و از امتیازات قانونی (مرخصی و یا عفو) به هیچ‌گونه برخوردار نخواهند شد تا شاید درس عبرتی برای افراد بزهکار باشد و دیگر جرات عملیات مجرمانه را نکنند.

فرمانده انتظامی خوزستان همچنین از دستگیری اعضای ۹ باند قاچاق سلاح و موادمخدر خبر داد و گفت: اعضای این باندها   دستگیر و  در ماه گذشته یک تن مواد مخدر و ۳۵۰ قبضه سلاح جنگی و شکاری  کشف شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =