زمان نام نویسی مسابقات قرآن اوقاف در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد 

یاسوج- ایرنا- رییس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت: زمان آغاز نام نویسی مرحله شهرستانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف در این استان ۱۳ اردیبهشت ماه امسال بوده و به مدت یک ماه نیز ادامه دارد. 

سید رضا منصوری مهریان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: زمان نام نویسی در این دوره از مسابقات قرآن کریم به هیچ وجه تمدید نمی ‌شود. 

وی افزود: نام نویسی در این دوره از مسابقات قرآن کریم تنها از طریق سایت ملی به نشانی اینترنتی WWW.quraniran.ir انجام می شود. 

رییس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ‌نام نویسی برای شرکت در این دوره از مسابقات قرآن کریم از طریق دیگر سایت ‌ها مجاز و معتبر نبوده و در صورت انجام نیز مردود است. 

منصوری مهریان عنوان کرد: متقاضیان شرکت در این دوره از مسابقات قرآن کریم سعی کنند در روزهای ابتدایی اقدام به ‌نام نویسی کرده و آن را به روزهای پایانی موکول نکنند. 

وی ابراز داشت: رشته های این دوره از مسابقات قرآن کریم شامل قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ، اذان، دعاخوانی، همسرایی، همخوانی و تفسیر است. 

رییس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمامی شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات قرآن کریم می‌ توانند علاوه بر ‌نام نویسی در رشته‌ های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ، اذان، دعاخوانی، همسرایی و همخوانی به صورت همزمان در رشته تفسیر نیز شرکت کنند.  

منصوری مهریان اظهار داشت: شرایط عمومی برای نام نویسی در این دوره از مسابقات قرآن کریم شامل داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران، داشتن حداقل ۱۸ سال سن و اقامت دائم در شهرستان محل برگزاری مسابقه بوده و روز برگزاری مسابقه نیز همراه داشتن کارت ملی الزامی است. 

وی افزود: زمان برگزاری مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات قرآن کریم اول تیرماه امسال بوده و در صورت بهبود وضعیت کرونایی به طور حضوری و در غیر این صورت نیز به طور ویدئوکنفرانسی برگزار می ‌شود. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha