کارگران بازوان توانمند کشور در راستای تولید و رشد اقتصادی هستند

سنندج- ایرنا- استاندار کردستان بە مناسبت هفتە کار و کارگر با صدور پیامی، از کارگران به عنوان بازوان توانمند کشور در راستای تولید، خودکفایی، رشد اقتصادی و تعالی همە جانبە نام برد.

به گزارش ایرنا، بهمن مرادنیا روز شنبه در پیامی آغاز هفتە کا ر و کارگر را بە تمامی تلاشگران عرصە کار و تولید در استان کردستان تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

کارگران بازوان توانمند کشور در راستای تولید، خودکفایی، رشد اقتصادی و تعالی همە جانبە هستند کە ایثارگرانه و بی ادعا چرخ های توسعه را به حرکت در می آورند.

بی گمان بخش اعظمی از پیشرفت های ایران اسلامی مرهون زحمات شبانە روزی و کار بی وقفە کارگران نوآور و خلاق این مرزو بوم است کە شعار "ما می توانیم" را در عرصه عمل به خوبی نشان دادند و اوج تجلی این شعار در دوران سخت ترین تحریم های دشمنان علیە کشور و مردم مشاهدە شد.

هفتە کار و کارگر فرصتی برای تجلیل از بزرگمردان شریفی است کە همچنان و علیرغم دشواری های فراوان با کسب روزی حلال بر عظمت و شکوە این سرزمین می افزایند.

اینجانب فرارسیدن هفتە کار و کارگر را بە تمامی کارگران با عزت و پرتلاش استان کردستان و خانوادە های گرامی آنان تبریک عرض کردە و از خداوند قادر متعال صحت و سلامتی همگان را مسئلت می نمایم و امیدوارم در سال جاری با کار و تلاش مضاعف بر افتخارات ایران عزیز بیفزاییم و گام های بزرگ و عملیاتی برای تحقق کامل شعار سال کە از سوی رهبر معظم انقلاب بە سال "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" نامگذاری شدە است، برداریم.

هفته کار و کارگر در ایران از پنجم اردیبهشت ماه آغاز می‌شود و تا یازدهم همین ماه ادامه دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =