شهردار همدان: زیرساخت لازم برای میزبانی آکادمی رئال مادرید فراهم است

همدان- ایرنا- شهردار همدان گفت: زیرساخت ها و امکانات لازم برای میزبانی از آکادمی باشگاه رئال مادرید اسپانیا در این شهرستان فراهم و آماده است.

به گزارش ایرنا، "عباس صوفی" شنبه شب در دیدار با "حسین شمس" نماینده و مشاور آکادمی باشگاه رئال مادرید در ایران اظهار داشت: باشگاه شهرداری همدان دارای بهترین زیرساخت‌های ورزشی از جمله استخر، سالن سرپوشیده، چمن و سایر نیازهای کمپ ورزشی است و می‌توانیم میزبان آکادمی باشگاه رئال مادرید باشیم.

وی بیان کرد: هم اکنون کمپ باشگاه شهرداری همدان یکی از بهترین کمپ‌های کشور است که به دنبال راه‌اندازی کلینیک مشاوره در خصوص پیکرسنجی در این کمپ هستیم.

صوفی با اشاره به ایجاد دومین کمپ فوتبال شهرداری همدان خاطرنشان کرد: امیدواریم با حضور باشگاه رئال مادرید اسپانیا و استفاده از ظرفیت این باشگاه بتوانیم قدم‌های بهتری در توسعه فوتبال استان برداریم.

شهردار همدان با بیان اینکه نگاه استانی در توسعه فوتبال داریم، افزود: بازیکنان مستعد فوتبال استان را جذب و حمایت می‌کنیم.

وی با اشاره به دستاوردهای فوتبال همدان به ویژه در پرورش و شکوفایی استعدادها، افزود: فوتبال استان همدان در سال‌های اخیر به واسطه برنامه‌ریزی و حرکت بر مبنای طرح آسیا ویژن که تنها در سه استان برنامه‌ریزی شد، توانست پیشرفت‌های چشمگیری را در این حوزه کسب کند.

نماینده و مشاور آکادمی باشگاه رئال مادرید اسپانیا نیز در این نشست گفت: دهم مرداد امسال ۲۵۰ فوتبالیست را به کمپ باشگاه رئال مادرید اسپانیا اعزام خواهیم کرد که در این بین سهمیه خوبی را برای فوتبال همدان در نظر گرفته‌ایم و این نفرات در دوره استعدادیابی باشگاه رئال شرکت خواهند کرد.

"حسین شمس"،  با تمجید از امکانات ورزشی شهرداری همدان اظهار داشت: امکانات کمپ ورزشی باشگاه شهرداری همدان در کشور بی‌نظیر بوده و در کم‌ترین استان کشور این امکانات را مشاهده می‌کنیم.

وی بیان کرد: وجود امکانات ایده‌آل نظیر استخر، سالن ورزشی و چمن می‌تواند همدان را به آزمونه مجهزی در رشته‌های مختلف ورزشی به ویژه فوتبال تبدیل کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha