پلیس راهور: محدودیت‌های تردد شبانه در پایتخت پابرجاست

تهران- ایرنا- رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد: بنا بر مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، از فردا (یکشنبه) اجرای طرح ترافیک در شهر تهران به مدت یک هفته لغو می‌شود اما محدودیت‌های تردد شبانه از ساعت ۲۲ الی ۳ بامداد همچنان پابرجاست.

به گزارش ایرنا از عصر شنبه مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سردار "محمدحسین حمیدی" افزود: تردد خودروهای شهروندان تهرانی در ساعات منع تردد شبانه از ساعت ۲۲ الی ۳ بامداد به موجب مصوبه قبلی ممنوعیت، همچنان برقرار است اما در شب‌های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان، تردد مجاز بوده و شهروندان می‌توانند تنها در این سه شب در سطح شهر تهران تردد داشته باشند.

وی تاکید کرد: اجرای این مصوبات برای پلیس لازم الاجرا است و از شهروندان خواستاریم تا ترددهای خود را مدیریت کرده و از سفرهای غیرضروری در سطح شهر بویژه هسته مرکزی پایتخت، به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ جان خود و دیگر شهروندان، جداً خودداری کنند.

به گزارش ایرنا، به طور معمول ۲ طرح «ترافیک» و «کنترل آلودگی هوا» یعنی زوج و فرد سابق و حلقه دوم طرح ترافیک در محدوده مرکزی شهر تهران اجرا می‌شود و شرط ورود به این محدوده‌ها و جلوگیری از جریمه مالکان خودروها، ثبت‌نام مالک و مشخصات خودرو در سامانه «تهران من» و شارژ حساب شهروندی است.

محدوده طرح ترافیک از شمال به خیابان مطهری، از جنوب به خیابان شوش، از غرب به خیابان کارگر و از سمت شرق به خیابان‌های شریعتی و ۱۷ شهریور است و از سوی دیگر طرح کنترل آلودگی هوا نیز از شمال به بزرگراه همت، از شرق به بزرگراه امام علی(ع)، از جنوب به بزرگراه بعثت و از غرب به بزرگراه نواب و چمران محدود می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha