برج میلاد تهران مجری مسابقات سراسری اذان در ماه رمضان

تهران-ایرنا- روابط عمومی برج میلاد اعلام کرد که همزمان با قرارگرفتن در ماه برکت و نزول قرآن این مجموعه فرهنگی گردشگری مسابقه سراسری اذان، با محوریت اذان های زنده را برگزار می کند.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی برج میلاد، این مسابقات در راستای اهداف توسعه فرهنگ قرآنی، ترویج، تعمیق و گسترش فرهنگ اذان بوده و با محوریت اذان های حلقومی و زنده در بین  علاقمندان به ویژه جوانان کشور برگزار می شود.

همچنین موضوع این دوره از مسابقات، قرائت و ضبط اذان در سبک های مختلف و به ویژه اذان های حلقومی در راستای فراهم آوردن بستری مناسب برای تولید و ارائه آثار فاخر قرائت اذان، جلوگیری از منسوخ شدن این نوع قرائت اذان، رشد و گسترش فرهنگ اذان های حلقومی و زنده در بین جوانان و نوجوانان و عامه مردم از دیگر اهداف برگزاری این مسابقه است.

بر اساس این گزارش، در راستای حمایت از این رویداد فاخر قرائت اذان نفرات برگزیده بر فراز برج میلاد تهران اجرا و به صورت حرفه‌ای ضبط و تولید خواهد شد.  

علاقه مندان می توانند از تاریخ چهار الی ۲۲ اردیبهشت ماه نسبت به ارسال آثار و ثبت نام اقدام کنند.  

همچنین این مسابقه در دو گروه سنی ۱۰ الی ۱۸ سال و همچنین ۱۸ سال به بالا داوری خواهد شد.

برج میلاد تهران نام برج مخابراتی چند منظوره‌ای است که در شمال غربی تهران، قرار دارد؛ این برج با ارتفاع ۴۳۵ متر، بلندترین برج ایران، ششمین برج بلند مخابراتی جهان و نوزدهمین سازهٔ بلند نامتکی جهان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha