طرح های صنعت و معدن آذربایجان شرقی تامین مالی می‌شوند

تبریز- ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از اجرای طرح «تام » به منظور تأمین مالی واحدها و پروژه های دارای اولویت بخش صنعت و معدن استان خبر داد .

حبیب امین زاده روز شنبه اعلام کرد: طرح یاد شده با توجه به تفاهم نامه سه جانبه همکاری بین معاونت طرح و برنامه وزارت صمت ، بانک صنعت و معدن و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ( ایمیدرو )وارد مرحله اجرایی شده است.

رئیس سازمان صمت استان، تصریح کرد : این تسهیلات برای تأمین مالی واحدها و طرح‌های دارای اولویت بخش صنعت، معدن و تجارت و برای مواردی همچون تکمیل ظرفیت‌های خالی واحدهای صنعتی منتخب، تعمیق ساخت داخل ، فعال سازی واحدهای راکد، تکمیل طرح های نیمه تمام، پیشران و گلوگاهی، توسعه صادرات غیر نفتی، احیاء، فعالسازی و توسعه معادن کوچک مقیاس، طرح های فناورانه و تأمین مالی اصناف در سطح استان پرداخت خواهد شد.

متقاضیان و فعالان عرصه صنعت، معدن و تجارت استان می‌توانند به منظور استفاده از تسهیلات طرح تام به سامانه https://www.behinyab.ir مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با کارشناسان تسهیلات این سازمان با شماره ۳۵۲۱۱۰۲۱ تماس بگیرند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =