پلیس البرز عاملان سرقت های سریالی را دستگیر کرد

کرج - ایرنا - رییس پلیس آگاهی البرز از دستگیری اعضای باند سارقان سریالی منازل در شهرهای مختلف کشور که اقدام به ۴۰ فقره سرقت کرده بودند توسط پلیس این استان خبر داد.

به گزارش روز شنبه مرکز اطلاع رسانی پلیس البرز سرهنگ  محمد نادربیگی اظهار داشت که در پی وقوع سرقت های سریالی در سطح شهرستان  نظرآباد استان البرز به شیوه و شگرد توپی زنی، دیلم زنی و تخریب گاوصندوق، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این  شهرستان  قرار گرفت.

وی گفت: کارآگاهان با انجام تحقیقات مطلع شدندکه سرقت ها توسط  چهار نفر که به صورت باندی  انجام می شود که در بررسی های تکمیلی پاتوق سارقان در غرب استان تهران شناسایی و با دریافت نیابت قضایی در قالب چند تیم عملیاتی متهمان را دستگیر شدند.

وی بیان داشت : در بازرسی از منازل سارقان  تعداد زیادی اموال مسروقه شامل لوازم برقی، ظروف برنزی، طلا، گوشی تلفن همراه ، فرش و نقره کشف و سه دستگاه خودرو پژو ۲۰۷، پژو ۴۰۵ و پژو پارس که در سرقت ها از آن ها استفاده می شد، توقیف شد.

وی افزود : متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی به جرم خود مبنی بر ۴۰ فقره سرقت از منزل با شیوه و شگرد توپی زنی، دیلم زنی و تخریب گاوصندوق در شهرستان های نظرآباد ،  ساوجبلاغ ،  آبیک ،  قزوین ، شهر قدس، تهران، شهریار  و تنکابن اعتراف کردند .

 نادربیگی با بیان اینکه ارزش تقریبی اموال کشف شده بیش از ۸۵ میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: تا کنون ۳۲ نفر از مالباختگان شناسایی و تلاش برای شناسایی سایر مال باختگان ادامه دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha