۴ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۴۰
کد خبرنگار: 2215
کد خبر: 84307191
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۷۰ فرصت شغلی در فیروزکوه ایجاد می شود

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان فیروزکوه با اشاره به رونق ایجاد اشتغال در این شهرستان اعلام کرد: امسال با سرمایه گذاری ۸۰ میلیارد ریالی بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی حضرت امام (ره) برای ۱۷۰ نفر شغل ایجاد می شود.

«ابوالقاسم مهری» عصر شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: در سال های گذشته بنیاد برکت با هدف توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال با تجربه و مطالعه نقاط ضعف و قوت موجود در طرحهای گذشته در این حوزه گام برداشته است.

وی ادامه داد: ما با مشارکت بنیاد برکت از سال گذشته اقدام به حمایت از مشاغل خانگی و اشتغال خرد با اعطای تسهیلات قرض الحسنه با دوره بازپرداخت ۵ ساله به کارآفرینان اقدام کرده ایم که در این راستا در سال ۱۳۹۹ بالغ بر ۱۱۰ فقره تسهیلات به کارآفرینان پرداخت شد.

فرماندار فیروزکوه افزود: امسال در نظر داریم که با کمک بنیاد برکت تسهیلات اشتغالزایی به افراد کارآفرین برای ایجاد فرصت های شغلی در فیروزکوه بدهیم.

وی با تاکید بر تلاش دولت برای مهاجر معکوس و توسعه روستایی گفت: به منظور تحقق صدرصدی طرح های اشتغال روستایی، باید دست اندرکاران بازدید و نظارتی مستمر بر طرح ها داشته باشند چرا که صرفا اعطای تسهیلات ملاک نیست و باید آثار رونق تولید در سطح شهرستان مشهود باشد.

مهری خاطرنشان کرد: با اعتبارات دولتی و همچنین بخش خصوصی، توسعه صنعت و ایجاد اشتغال در این فیروزکوه سرعت گرفته و باید از تمامی ظرفیت برای این کار مهم استفاده کرد.

به گزارش ایرنا، شهرستان فیروزکوه با ۳۴ هزار نفر جمعیت در شمال شرق تهران قرار دارد و این شهرستان نقطه اتصال استان های سمنان، مازندران و تهران است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =