۴ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۵۳
کد خبرنگار: 953
کد خبر: 84307121
۰ نفر

برچسب‌ها

جشنواره بزرگ نسیم رحمت در هرمزگان برگزار می‌شود

بندرعباس - ایرنا - رییس دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های هرمزگان گفت: جشنواره بزرگ «نسیم رحمت» در قالب پویش ملی «در بهشت» به مناسبت ماه مبارک رمضان در این استان برگزار می‌شود.

حجت الاسلام سید عباس تقوی روز شنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا اعلام کرد: این جشنواره که از روزهای گذشته آغاز شده و دانشجویان و استادان دانشگاه تا پایان این ماه مبارک فرصت شرکت در آن را دارند دارای بخش های مختلفی همچون قرآنی، مواسات و همدلی، کتاب خوانی، فعالیت‌های هنری، تفسیر و هم‌اندیشی استادان است.

وی اضافه کرد: برای نفرهای برگزیده جشنواره و شرکت کنندگان در رقابت‌های آن نیز هدایا و جوایز با ارزشی در نظر گرفته شده که در پایان ماه اهدا می‌شود.

رییس دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های هرمزگان توضیح داد: مجموعه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، اقدام به برگزاری پویش ملی «در بهشت» ویژه برنامه های قرآنی، دینی ، معرفتی و اجتماعی در دانشگاه های سراسر کشور کرده است.

وی خاطر نشان کرد: رقابت‌های حفظ و مفاهیم آیات مبارکه قرآن کریم، برگزاری دوره های آموزش مجازی، برگزاری مسابقات قرآنی ترجمه نمایشنامه‌ای «طنین وحی»، عهدنامه حضرت امیر علیه السلام خطاب به مالک اشتر «منشور حکومت علوی»، رزمایش مواسات و همدلی، مسابقه رمان، داستان و کتابخوانی و همچنین تولیدهای رسانه‌ای از محورهای آن است و جشنواره بزرگ «نسیم رحمت» ذیل این برنامه تعریف می‌شود.

وییاد آور شد: دفاتر نهاد مقام معظم رهبری با همکاری معاونت های فرهنگی دانشگاه‌های هرمزگان پویش استانی جشنواره نسیم رحمت را آغاز کرده است و علاقه مندان می‌توانند برای شرکت در این جشنواره به دفتر این نهاد در دانشگاه‌های خود مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha